Profesionální fotograf Pardubice

14517571_10207411533982893_7235177011943335706_n
Svatební fotografie Pardubice

V životě ženy nastanou okamžiky, kdy pomyslí na služby profesionálního fotografa. Jsou to chvíle, kdy se cítí výjimečná a opravdu krásná. Proto uchování takové chvíle nechce nechat náhodě. Výjimečná se cítí jistě i každá nevěsta, čerstvá maturantka, nastávající maminka nebo prostě oslavenkyně. Nejčastěji fotím svatební fotografie ale ráda vám představím i jiné možnosti.

svatebni-fotkypardubice
Svatební foto Pardubice

Těhotenské fotografie

Není tedy divu, že fotografování těhulek v ateliéru se stalo v dnešní době velmi oblíbené a rozšířené. Fotografů, kteří toto nabízí je velké množství. Jejich styly se však mohou velice lišit. Dobře si proto prohlédněte jejich prezentaci, abyste byla s výsledkem spokojená a splnilo to Vaše očekávání.  Řada fotografů, stejně tak i já, se již nepohybuje při fotografování budoucích maminek jen v ateliéru. Naopak využívá rozmanitosti okolí i ročních období a fotí v exteriéru. Většina žen, ale i mužů, mívají z focení často velké obavy a ostych. V takovém případě doporučuji se s fotografem sejít předem. Pokud si padnete do noty, nebudete se samotného focení obávat. Pokud by to bylo naopak, je vhodnější se poohlédnout po nějakém jiném fotografovi.

miminka-fotky-pardubice
Fotografování miminek Pardubice

Novorozenecké a kojenecké fotografie

U nás dříve fotografování novorozenců bylo poměrně novým oborem. Nyní se toto fotografování stává poměrně běžným. Maminky podobné fotografie vídávaly jen v časopisech, reklamách apod. Fotografování „newborn“ je ve světě běžná služba. V České Republice je ještě spousta žen přesvědčených o nedotknutelnosti šestinedělí a takové fotografování ihned zavrhují a to je veliká škoda. Pokud z různých důvodů nemůžete přijít s miminkem za mnou do ateliéru, může fotografování miminka proběhnout i v pohodlí Vašeho domova. Snímky pořízené do 14.dne po narození uchovají jedinečnou památku na tu úžasnou bytost, která Vám vstoupila do života.

new-born-pardubice
Kojenecké fotografie Pardubice

Kojenecká fotografie Pardubice

Důvodů pro focení právě v druhém týdnu života je hned několik: miminka zachytíte ještě dříve, než začnou nabývat a růst, mají ještě schoulenou polohu z bříška, jsou velmi spavá a na kůži ještě nebývá tak silná vyrážka. Zde platí dvojnásob, že byste se před fotografování měli s fotografem sejít. Jistě to rád udělá, aby Vám popsal, jak takové focení probíhá a zodpověděl případné otázky. Nezapomeňte si také prohlédnout jeho práci i reference. Fotí se v pohodlí domova nebo v ateliéru a výsledné fotografie mohou být v různých stylech. Často jsou použity výrazné doplňky, různé košíky a dekorace. Já volím doplňky a dekorace takové, aby nic nestrhávalo pozornost od toho, co chcete na fotografii vidět – vaše krásné děťátko.

Foto ateliér Pardubice 

Fotím převážně v Pardubicích ale také v Hradci Králové nebo v dojezdové vzdálenosti jedné hodiny autem. Ráda k vám zajedu i dál a ateliér přivezu i k Vám domů. Jak se se mnou nejlépe domluvit na budoucím fotografování?

Fotografické studio Pardubice adresa V zahrádkách 521, Pardubice – Studánka.
Vzhledem k tomu, že často fotografuji v exteriérech na této adrese mne zastihnete málo kdy. Nejlépe je mi zavolat na telefon 605 573 933 a domluvit si schůzku u kávy kde dohodneme co kdy a kde chcete fotit. Nebo mi napište email na radmila.tumova@seznam.cz.