Když se chcete odreagovat

Relaxaci a odpočinek potřebuje každý. Co člověk, to originál, proto každý relaxuje po svém. Na čem se však mnozí shodnou, je, že se rádi podívají večer na pěkný film nebo seriál. Televizní seriály jsou v poslední době mezi diváky velmi populární, již dlouhá léta vzniká spousta nových seriálů, sitcomů a různých především komediálně zaměřených seriálů. Seriály si často vybírají i velmi zaměstnaní lidé, protože díly nejsou dlouhé a zpravidla na sebe nenavazují, takže o nic nepřijdete, když vám v televizi nějaký díl uteče.

Proč se ale dívat v televizi a rozčilovat se kvůli nekončícím otravným reklamám? Vadí vám, že váš oblíbený seriál nedávají v jinou hodinu? Vyřešte to tak, že si seriál koupíte na DVD a můžete se dívat v době, která vyhovuje právě vám. Mezi nejoblíbenější seriály posledních let patří Teorie velkého třesku, která líčí příběhy mladých vědců a jejich životních partnerek. Velmi odlišný seriál je Hra o trůny, fantasy seriál o neustálém boji o moc, kde mezi sebou válčí znepřátelené rody, vraždí se mezi sebou a přitom se na všechny valí mnohem nebezpečnější nepřítel.

Pro romantické duše, které hledají skutečný oddech, je určen seriál Sex ve městě, příběh čtyř žen z New Yorku, které mají neustále problémy v osobním životě a především v lásce. Kdo se chce pobavit, toho určitě nezklamou kultovní Přátelé. Na vtipné vlně se nesou také seriály Máma, Dva a půl chlapa nebo Dvě socky, které představují kontrast mezi chudou Max, která má dvě zaměstnání, aby se protloukla životem, a bývalou bohatou dědičkou Caroline, která rázem přišla o vše a neumí se o sebe postarat. Seriál nabízí řadu komických situací, které obě dívky spolu vždy vyřeší. Pro milovníka drama jsou k dispozici také různé detektivní seriály či seriály z lékařského prostředí. Takovým je třeba Dr. House, který se odehrává ve fiktivní fakultní nemocnici Princeton-Plainsboro v New Jersey.