Spodní prádlo a ponožky jako super dárek pro muže? Musíte však dobře vybrat

Vybrat dárek pro muže je kumšt. Pokud dotyčného znáte dobře, můžete mu udělat radost něčím, co souvisí s jeho koníčky a zájmy. Jenomže co když se ve fotbale, počítačových hrách a komiksech nevyznáte? Pak vám zřejmě nezbude, než se uchýlit ke klasice v podobě spodního prádla a ponožek. Ale i tímto sortimentem můžete zabodovat – dokonce více, než si možná myslíte. Stačí, když se poohlédnete po produktech známých značek. Muži je milují!

Boxerky a trenky od Calvina Kleina

Stylové, sexy a maximálně komfortní. Těmito vlastnosti oplývají trenýrky a boxerky Calvin Klein, které si v sortimentu pánského spodního prádla vybudovaly neprůstřelnou pověst. S oblibou je nosí i zarytí odpůrci mainstreamových značek, a to jednoduše proto, jsou senzační.

Pozitiva samozřejmě platí pouze o originálech, které poznáte podle krabičky (CK nikdy boxerky nebalí do sáčků!), štítků, kvality provedení (přesně vytištěné nápisy, žádné přebytky materiálů apod.) a vyšší ceny (oproti běžnému spodnímu prádlu). Jedná se sice o dražší zboží, ale stojí za to.

Značkové ponožky

Chtít po muži, aby si dal záležet na výběru ponožek, je úsměvné. Vždyť ani ženy kolikrát tuto část outfitu příliš neřeší. Jenomže v praxi mohou vhodně zvolené pánské ponožky umocnit celkový dojem více, než si možná myslíte. Vygooglujte si fotografie mužů v obleku s barevnými ponožkami – právě tato kombinace je v poslední době neuvěřitelně populární a možná si ji zamiluje i váš partner.

Darovat mu kvalitní ponožky však stojí za to i v případě, že oblek nenosí. Skvělou volbou jsou výrobky z bambusového vlákna – mají vynikající termoregulační vlastnosti, perfektně odvádějí pot, a navíc jsou příjemné na dotek.

Stále pochybujete o tom, že spodní prádlo a ponožky nemohou muže potěšit? Ty nejlepší kousky najdete na www.trenyrkarna.cz.