Designové kliky a kování na dveře

Designové kliky a kování na dveře

 

Každý nový, ale i starý domov jednou čeká rekonstrukce nebo stěhování do nového a lepšího bydlení. Teplo domova samozřejmě dělá nejen celkové vybavení, ale především vhodné doplňky a šikovné sladění materiálů.

kliky

Dveřní doplňky a kliky na dveře
Doba přináší neomezené možnosti dveřního kování a dveřních doplňků.  Můžete si vybírat z nepřeberného množství značek, designů a materiálů. Je těžké se v této džungli orientovat a tak Vám přinášíme zásadní typy a rady jak si poradit se správným výběrem dveřního kování.

Osvědčené značky a výrobci klik
Vždy dbejte na osvědčené a prověřené značky! Na trhu můžete narazit na nekvalitní kliky za neuvěřitelně nízké ceny. Cena je velkým lákadlem, ale pouze do té míry, než zjistíte, že Vaše klika je v podstatě k ničemu…:) Níže najdete doporučené značky, které si za několikaleté působení vysloužily punc kvality
Kování Cobra
Kování ACT servis
Kování Mand CZ
Kování Rostex

Designové a luxusní kování
V případě, že máte veliké nároky na dveřní doplňky, tak zcela určitě budete hledat nějaké luxusní kliky na dveře. Možnosti i v tomto sortimentu jsou veliké. Kliky na dveře s kamínky Swarovski nebo s použitém exotických dřevin, které můžete sladit s Vaším interiérem.  Je třeba počítat s tím, že sáhnete hlouběji do kapsy, ale kvalita je zcela určitě zaručena!

Napsat komentář