Dopřejte dítěti oslavu narozenin, na kterou nezapomene!

cirkus

Každoroční oslavy jednoho roku navíc jsou v dětských letech důležitou událostí. Je neskutečné, jak se nám ratolesti s každým rokem o tolik změní, a je krásné vzpomínat na ty oslavy stárnutí. Dokud jsou děti malé, postačí oslavy v rodinném kruhu, ale jakmile už mají své kamarády ze školky nebo ze školy, doma je nezabavíte. Znechucené by bylo nejen vaše dítě, ale i jeho kamarádi.

Naštěstí už dnes existují možnosti, které vás zbaví starostí s přípravou. Nemusíte chystat žádný dort, balónky ani vymýšlet zábavu. A hlavně nemusíte děti celé odpoledne hlídat a tvářit se jako ta nejúžasnější máma na světě. Je to totiž náročné.

Dopřejte dětem opravdovou zábavu

Skvělé oslavy narozenin realizuje brněnský zábavní park BRuNO. Možná jste o něm už slyšeli, třeba tam dokonce vaše ratolest chtěla jet na výlet. Pro děti je to mocné lákadlo, jelikož je tam čeká spousta skluzavek, prolézaček a neskutečných zážitků, které by si rád vyzkoušel i nejeden dospělák. Ženy jsou v tomhle ohledu trochu dospělejší, ale tatínci svým dětem často závidí.

Narozeninová oslava si ale vyžaduje ještě něco speciálnějšího. BRuNO má připravených pět narozeninových místností s různou tematikou (princezny, formule, vesmír, cirkus, les). V těchto saloncích se odehrávají oslavy s dobrým jídlem a pitím a také čápem Brunem, který přijde pogratulovat. Děti si pak samozřejmě užijí i některé z atrakcí.

Záleží na tom, jakou variantu oslavy si zaplatíte. Předem říkáme, že ceny nejsou vůbec hrozné. Za domácí oslavu se vším jídlem a doplňky byste neutratili o moc méně. V zábavním parku BRuNO mohou všechny děti dostat ještě dárek, užít si diskotéku, zabavit se s animátorem nebo si vyzkoušet malování na obličej. To doma nevymyslíte!

restaurace hnízdo

Oslavu si užijí i rodiče

Spolu s rodiči, kteří na oslavu děti přivezou, si zatím posedíte v místní restauraci Hnízdo. Restaurace Brno – Slatina je mezi Brňáky docela vyhlášená, chodí do ní jíst nejen lidé, co navštívili zábavní park. Kdokoliv si může přijít užít tamní nezapomenutelnou atmosféru – díky otevřené kuchyni přímo vidíte, jak se připravuje vaše jídlo.

Na co ještě čekáte? Rezervujte si svůj termín v zábavním parku BRuNO a nechte si naplánovat špičkovou oslavu včetně pozvánek! Vašemu oslavenci budou zářit oči štěstím.