Dovolená na lodi – poznejte magická místa světa

Nejste zastánci klasické rekreace? Prahnete po něčem neobvyklém, tajemném a originálním? V tom případě je pro vás určena dovolená na lodi! Říkáte si, že je to skvělý nápad, ale nemáte kapitánský kurz? To vůbec nevadí. Tento typ relaxace si užijí nejen sportovní nadšenci, ale také romantici, zamilované páry a rodiny s dětmi.

Proč zrovna rekreace na lodi?

Užívejte si magie moře, překrásných výhledů a ojedinělých zážitků. Jednoduše si sami v teple domova vyberete vysněnou destinaci a vyrazíte na cestu. Samozřejmě si určíte i její délku. Pokud máte obavy z ceny, nebojte se. Nevydáte za ni více než za tradiční dovolenou. Podívejte se na své možnosti na internetových stránkách společnosti Zindulka. Firma se pyšní zkušenostmi trvajícími 24 let. Disponuje zkušenými kapitány, zajistí letenky a poradí s výběrem jachty. V nabídce naleznete více než 15 000 lodí a pestrou paletu doplňkových služeb. Naplánujte si nezapomenutelnou plavbu a kurzy jachtingu ještě dnes!

Kapitánský kurz vás bude bavit

Rádi byste se plavili po moři pod vlastní taktovkou? Udělejte si kapitánský kurz! Celý proces není zase tak náročný, stačí se obrátit na odborníky. Profesionálové společnosti Zindulka vás seznámí se všemi informacemi a povinnostmi, které jsou nutností. Ihned zjistíte, že získat licenci pro plavbu ve vnitrozemských i mořských vodách nebude velký problém. S jakoukoliv otázkou se můžete obrátit e-mailem anebo telefonicky.

Z čeho lze vybírat?

Na webu firmy se dozvíte o službách, které jsou vám v případě zájmu k dispozici. Možná vás nadchnou sportovní, velikonoční, dětské i kondiční plavby. Milovníci adrenalinu ocení dobrodružství na regatě pod vedením zkušeného kapitána. Neskutečnou výzvou je dovolená na lodi v Thajsku či na Bali v kabinovém charteru. Nabídka je tak bohatá, že sami nebudete vědět, pro kterou variantu se rozhodnout.