I vaše domácnost může být maximálně úsporná

eon-informacni-radce

Připadá vám, že se inkaso a jiné pravidelné výdaje v domácnosti neustále zvyšují? Váš muž o tom nechce ani slyšet a vše tak zůstává pouze na vás a vašem vlastním pocitu? Pokud ano, určitě nenechávejte nic náhodě a začněte jednat? Bydlení v rodinném domě rozhodně není tak idylické, jak by se na první pohled mohlo zdát. Výdaje se zvyšovat skutečně mohou, a to často rapidním způsobem. I proto vám představíme službu E.ON Rádce, díky které budete mít v mnohých věcech jasno.

Informujte se zdarma online

Moderní technologie umožňují především velmi efektivní online komunikaci. Právě proto se vyplatí poradit se s profesionály, kteří nabízejí spoustu služeb v oblasti úspory energie. E.ON Rádce je k dispozici prakticky neomezeně a nabízí spousty užitečných informací. Od 9.00 do 16.30 si můžete zjistit vše potřebné online. Prostřednictvím zaslaného emailu si podrobně ověříte třeba to, jakým způsobem funguje chytrá domácnost, anebo jak je možné ušetřit na vytápění domácnosti. Zajímá vás například alternativní doprava? Pak se můžete informovat i o této zajímavé oblasti. Jestliže uvažujete o dotacích, pak máte jedinečnou možnost zcela zdarma získat zajímavé rady, jichž budete moci využít. Možností je zkrátka spousta.

eon-radce

Když letí peníze doslova oknem…

E.ON Rádce se věnuje ale i mnohých dalším oblastem. Soustředí se hlavně na možnosti úspor v domácnosti. Nejčastěji se řeší úspora energií především v ohledu na možnosti zateplení objektu. Právě nevyhovující plášť budovy napomáhá k úniku tepla z interiéru nemovitosti. Možností zateplení je logicky spousta. Pokud se poradíte, získáte cenné informace k jeho případné realizaci. Důležitou roli při tomto procesu hraje také ekologie. Není od věci věnovat se i energetickým štítkům spotřebičů a žárovkám, jež momentálně máte ve světelných zdrojích. Pořízení LED technologie stojí určitě za zvážení.