Inspirace na dárky k narozeninám pro nejlepší kamarádky

gift-553150_1280

Trávíte spolu moře času, takže znáte jedna druhou dokonale. Bylo by tedy logické, že nákup dárku pro nejlepší kamarádku by neměl být ničím složitým. Opak je ale pravdou. Osobu, kterou známe dokonale, je hodně těžké překvapit. Po roce opět řešíte problém, co koupit, termín se blíží, ale stále vás napadají jen hlouposti? Máme pro vás první pomoc v podobě 4 tipů na dárky, se kterými určitě zabodujete!

Sázka na vtip se vyplácí

Zapomeňte na to, že kamarádku „překvapíte“ opět nějakou drobností do domácnosti, dobrou čokoládou nebo lahvinkou vína. Dárky k narozeninám to sice nejsou špatné, ale chybí jim šmrnc. Po jejich rozbalení následuje vždy jen skromné díky.

Zkuste proto letos být originální a vyberte méně tradiční dárek. Je možné vsadit na vtip, spojit ho s luxusem a nabízí se i několik praktických kousků v netradičním provedení.

Top 4 dárky k narozeninám pro nejlepší kamarádky

  1. Bude vaše kamarádka letos slavit vyšší věk a dělá si kvůli tomu vrásky na čele? Úsměv na rtech jí určitě vykouzlí vtipné Omlazující hodiny. Mají přehozená čísla na ciferníku, takže čas běží jakoby pozpátku. Už si stačí rozdělat nějaké dobré pití a zatímco budete slavit, omládnete společně třeba i o několik hodin.
  1. Trávíte s kamarádkou čas při pití kávičky? Kupte jí k narozeninám nový luxusní hrneček. Úžasný je hrneček Swarovski zlatý, jehož ouško vypadá jako zlatý prsten s velkým diamantem.
  1. Retro styl dnes frčí a pokud mu vaše kamarádka holduje, překvapte ji plavkami s nohavicemi! Zazáří v nich třeba na bazénové párty.
  1. Naším čtvrtým tipem je praktický dárek v originálním provedení. Je to budík s terčem. Budík přestane zvonit jen ve chvíli, když se laserovou pistolí trefíte přímo do jeho terče.

Tyto a další originální dárky k narozeninám koupíte na darkoviny.cz. Vybrané dárky si nechte poslat domů, nebo je lze vyzvednout na některém z 300 výdejních míst.