Inspirujte se při zařizování interiéru na portálu Biano.cz

rohova-sedacka

Zdroj: www.biano.cz/produkt/5348313-rohova-sedacka-hana

Ve světě bydlení se aktuální trendy ubírají zcela jiným směrem než před deseti lety, přičemž důraz je kladen především na minimalismus a nadčasovost. Služby bytového designéra jsou poměrně nákladnou záležitostí, a proto si ne každý může dovolit odbornou výpomoc. Z na první pohled nezajímavého obývacího pokoje můžete vykouzlit příjemnou společenskou místnost pro setkání s přáteli. Inspirovat se můžete na webovém portálu Biano.cz, který byl spuštěný teprve v roce 2015.

Ačkoliv se jedná o poměrně mladý projekt, jeho úspěšnost a oblíbenost roste nevídanou rychlostí. Základem celého projektu je rozsáhlá databáze, která obsahuje na 60 tisíc fotografií interiérů a exteriérů od českých designérů. A inspirativní fotografie doplňuje ještě na 400 tisíc produktů, které nabízí různé e-shopy. V oblasti bydlení se fantazii meze nekladou.

stojaci-lampa

Zdroj: www.biano.cz/produkt/5246631-zuiver-stojaci-lampa-rif

Obývací pokoj s puncem ojedinělosti

Srdcem rodinného domu je obývací pokoj, ve kterém budete trávit spoustu času se svou rodinou i hosty. Dominantou tohoto pokoje by měla být sedací souprava, jejíž vzhled by měl korespondovat s ostatním vybavením. Například kožené sedací soupravy jsou univerzálním řešením, které se dá perfektně zkombinovat se dřevem, kovem i sklem. A navíc kůže nestárne, tudíž bude neustále trendy.

Vedle sedací soupravy se bude vyjímat netradiční stojací lampa, která poskytne dostatek světla ve večerních hodinách. Usednete do pohodlné pohovky, vezmete si oblíbenou knihu a světlo vyzařující z lampy vám celé čtení zpříjemní. A navíc získáte designový doplněk.

Inspirativní interiéry jsou na portálu Biano.cz rozdělené do přehledných kategorií, ať už hledáte nápady na vybavení dětského pokoje, obývacího pokoje či ložnice. A pokud vás nadchne práce některého z designérů, můžete ho zkontaktovat.