Jak na nuru masáž v domácím prostředí

Milujete masáže? Potom jistě víte, že je několik možností, jak si je dopřát. Buď to může být v masážním salonu, nebo může masér či masérka přijet za vámi domů. Třetí možnost je spojena s tím, že se naučíte základy a navzájem si s partnerem nebo partnerkou masírování vyzkoušíte. My vám přinášíme tip na domácí nuru masáž , která dnes patří mezi jednu z celkem zajímavých metod současné doby. Pokud vás zajímá, co vše je třeba, potom čtěte dále.

Připravte prostředí

To první, co je nezbytné, je příprava prostředí, kde bude masáž prováděna. Pamatujte, že se jedná o techniku, v rámci které dochází k tomu, že se masíruje celým povrchem lidského těla. Je tedy třeba připravit dostatečně pohodlný prostor. Jako alternativa na nuru masáž v domácím prostředí může posloužit třeba kvalitní nafukovací matrace, stejně jako je dobrou volbou i chránič na matrace, který doplníte vinylovým prostěradlem. Rázem máte ideální prostředí pro dosažení správné techniky připraveno.

Navoďte atmosféru

Ano, i tento krok je velmi důležitý a rozhodně byste ho neměli podceňovat. Možností je v tomto ohledu více než dost. Pokud máme dát několik tipů, tak rozhodnědoporučíme třeba vonné svíčky, stejně jako příjemnou a klidnou hudbu . Opomíjet nesmíte ani mírnější osvětlení. Co je celkem zajímavé, to je teplota v místnosti, která by neměla být chladná. Naopak se doporučuje, aby měla okolo 28 stupňů Celsia. Rozhodně by neměla klesnout pod 25.

Nachystejte gel

Bez něho to rozhodně nepůjde. A jak na něj? Nejprve je třeba ho zahřát. Jakmile máte, můžete ho začít ředit. Používá se čistá voda a konkrétní poměr závisí na tom, jaký gel používáte. Některé se ředí minimálně, do jiných mohou patřit třeba i dva díly vody. Přesné dávkování najdete vždy na samotném návodu, kde je i uvedeno, na jakou teplotu ho nahřát. Pozor na to, aby nedošlo k vašemu popálení, jelikož obvykle se gely nahřívají tak, že se vezme celá nádoba s tímto gelem, která se následně vloží do horké vody, která celý její obsah nahřeje tak, jak je to správné.

Pojďte masírovat

Masáž může začít. Ideální je nejprve realizovat společnou sprchu, která k tomuto typu masáže přímo patří. Je také důležitá z důvodu dokonalého omytí těla. Potom už stačí jenom nanášet samotný gel. Ideální je nebát se jeho většího množství, které postupně roztírejte dlaněmi po celém těle. Potom ho aplikujte také na své tělo a samotný proces masáže může začít. Pro začátek je možné zkusit zapojit třeba jenom ruce, chodidla a další části těla. Poté už není problém využít celé tělo a tím partnera masírovat . Pokud vám to půjde přesně tak, jak je doporučováno, můžete si být jisti, že oba zažijete zcela nový, erotický zážitek. A jak docílit správným technikám a postupům? Ideální je si nuru masáž vyzkoušet u profesionálů, kde můžete snadno okoukat, jak na to i v domácím prostředí.