Kde hledat inspiraci na zařízení interiéru?

spani1-1050x698

Plánujete zařizovat nový byt, nebo předěláváte stávající bydlení? V tom případě vám určitě záleží na tom, aby výsledkem byla moderně zařízená místnost. Jenže ne každý má cit pro design či dostatek peněz, aby si mohl nechat poradit od odborníků. Co v takovém případě dělat?

V dnešní době, kdy máme všichni doma internet, to není žádný problém. Mnoho inspirace najdete online, ale je potřeba se spoléhat na ověřené zdroje. Pokud si jen vygooglíte nějaký obrázek, bude problematické zařídit pokoj podle něj. Těžko seženete přesně stejný nábytek a doplňky.

Nekoukejte pouze na fotky

Lepší inspiraci vám poskytne kvalitní magazín LepeBydlet.cz. Funguje už přes 10 let a letos chytá nový dech. Byly z něj smazány staré a neaktuální informace a pravidelně přibývají nové články. Obsahuje celou řadu rad, jak vybavit interiér domu, a hlavně vám rovnou vysvětluje zásady, kterých byste se měli řídit, aby byla vaše domácnost zařízená moderně.

Poradí vám například, jak dosáhnout minimalistického stylu, zda jsou dobré korkové podlahy, na co dbát při výběru koupelnového nábytku, jak zařídit byt ve skandinávském stylu, jak vypadá efektivní osvětlení ložnice nebo jak vybavit pokoj podle feng shui. Všechno je srozumitelně popsáno a doplněno inspirativními obrázky.

Nemusíte předělávat pokoj od základů, své udělají také doplňky

Najednou zjistíte, že aby váš byt vypadal moderněji, není nutné vyházet všechno vybavení a nakoupit ho znovu. Někdy není vůbec třeba měnit nábytek, hodně totiž udělají také bytové doplňky. Mohou dát pokoji úplně novou tvář, probudit v něm novou energii. Inspiraci opět najdete v magazínu LepeBydlet.cz. Třeba taková minizahrádka na balkoně a exotické pokojové rostliny zmůžou své.

Magazín poskytuje inspiraci ve všech směrech týkajících se bydlení. Podívejte se sami, a pokud ve článcích nenajdete odpověď na to, co hledáte, nebojte se zeptat. Redaktoři poradí, pokud budou odpověď znát.