Kosmetika z bulharské růže: krásná a zdravá pleť

Že jste o bulharské růži ještě neslyšela? Kosmetika obsahující oleje a extrakty z bulharské růže u nás není příliš známá, což je rozhodně velká škoda. Jaké jsou její účinky a pro jakou pleť je vhodná? Seznamte se s omamnou bulharskou růží!

Gejzír jedinečných látek v jednom květu

Bulharská růže je zvláštním druhem olejnatých růží. Její ojedinělé vlastnosti jsou dány specifickými klimatickými podmínkami v Bulharsku, kam byla růže přivezena z Egypta.

Růžový olej a růžová voda, které jsou získávány z této výjimečné plodiny, obsahují stovky cenných látek, které mají na pleť vskutku jedinečné účinky, zejména antibakteriální a protizánětlivé. Dále jsou velmi nápomocné při hydrataci vysušené pokožky, jejím čištění a také zjemnění či boji proti vráskám.

Přírodní kosmetika pro každý typ pleti

Nejrůznější přírodní výtažky jsou při péči o pokožku celého těla nedocenitelné a chemickými složkami jen těžko či zcela nenahraditelné, mnoho z nich je však vhodné používat na specifické problémy.

Výhodou kosmetiky z bulharské růže je její všestrannost, neboť je vhodná na všechny typy pleti. A komu vyhovuje nejvíce? Nejlepší výsledky se projevují na citlivé a suché pleti, což je dáno zklidňujícími účinky extraktů z bulharské růže, které nevyvolávají nežádoucí alergické reakce.

A smyslná a zároveň něžná vůně růže je velmi příjemným bonusem, který při každém použití potěší vaše smysly a navodí pocit luxusu. Ne nadarmo je růže považována za „královnu květin“ a symbol krásy, ženskosti, elegance…

Komplexní růžová péče pro celé tělo

Kvalitní kosmetiku obsahující extrakty z bulharské růže je možné používat při péči o celé tělo. Při čištění pleti je nepostradatelné čisticí pleťové mléko na oči, tvář a rty či přírodní bulharská růžová voda, ale zkrátka nepřijdou ani milovnice micelárních vod.

Vzhledem ke zklidňujícím účinkům je kosmetika s bulharskou růží vhodná i pro aknózní pleť, která vyžaduje důkladné čištění a následnou lehkou péči, která nebude ucpávat póry.

Jak namáhanou pokožku ještě více hýčkat? Rozhodně je vhodné začít zavčas používat oční krém nebo olejové sérum, což v případě suché pleti, která je náchylnější k tvorbě vrásek, platí dvojnásob.

A přírodní balzám na rty s omamnou růžovou vůní bude dokonalým zakončením důkladné péče, která bude hýčkat vaše tělo i vaše smysly. Široká nabídka přírodní kosmetiky Hristina zahrnuje i další výrobky obsahující jedinečné výtažky z bulharské růže.

Rozmazlování kvalitní přírodní kosmetikou si pleť, která trpí klimatickými podmínkami, stresem, únavou, špatnou životosprávou a celkově hektickým stylem života, opravdu zaslouží. Proč si tedy nedopřát luxus v podobě kosmetiky z bulharské růže?