Kouzlo Vánoc se skrývá v maličkostech

vanocni-lneny-ubrus-vanoce
Vánoční lněný ubrus, foto: svetpodstrechou.cz

K vánočním svátkům neodmyslitelně patří slavnostně prostřená tabule. A na tu zase patří ubrus s nevšedními vánočními motivy. Přesně takový si můžete zakoupit na stránkách e-shopu Svět pod střechou za cenu od 2.897Kč. Na výběr máte ze tří pohádkově vánočních motivů a dvou velikostí. Každý z těchto ubrusů je vyroben z kvalitního 100% lnu a můžete ho tak bez obav prát v pračce při nízkých teplotách. Ubrusy byly vyrobeny a designovány v Itálii a jsou provedeny v přírodních barevných odstínech. Díky tomu jsou tím pravým, do čeho byste měli během svátků obléknout váš stůl, aby celý domov získal neopakovatelnou vánoční atmosféru.

Vánoční lněný ubrus, foto: svetpodstrechou.cz
Vánoční lněný ubrus, foto: svetpodstrechou.cz

Kouzlo vánočních svátků se ukrývá v maličkostech. Ve vůni svařeného vína, hořících svíčkách v okně, či v drobných dekoracích, které celý rok čekají uryté v krabici na svoji příležitost. Ano, bez vánočních dekorací by to o Vánocích určitě nešlo! Pokud také přemýšlíte, čím si o svátcích zkrášlit interiér vašeho pokoje, máme pro vás skvělý tip na nadčasové dekorace, které se neokoukají ani po letech.

Vánoční kovový stromeček, foto: svetpodstrechou.cz
Vánoční kovový stromeček, foto: svetpodstrechou.cz

Vyzkoušet můžete třeba kovový stromeček v různých velikostech za cenu od 329Kč nebo dřevěné anděly s kovovými křídly za ceny od 543Kč, kteří představují návrat k tradičním materiálům. Vyzdobit si ale můžete i květináče s vašimi oblíbenými pokojovými rostlinami. Stačí jen, když si pořídíte kovové zápichy ve tvaru andílka nebo hvězdy a efektní vánoční výzdoba je na světě! Kovové zápichy do květináče seženete za cenu od 79 Kč v designovém e-shopu Svět pod střechou, kde na vás čeká i široká nabídka dalšího krásného zboží.