Krby vytvoří v domácnosti jedinečnou atmosféru

haassohn-pinus-ii
Foto: kkk-zlin.cz

Útulný interiér, příjemná atmosféra a stylové vybavení domácnosti. To jsou věci, po nichž touží jistě každý. Zařídit si vnitřní prostory tak, aby působily komfortním a jedinečným dojmem. Toho lze ostatně docílit nejenom za přispění nejrůznějších dekorativních prvků. Investovat můžete do zásadnějších a praktičtějších výrobků.

Jedním z nich jsou například krby. Nemáme na mysli typicky otevřené ohniště. To má určitě své kouzlo. Jsou to unikátní topné produkty, které vytváří jak překrásný pohled do rozpáleného ohně, tak hřejivé a nepostradatelné teplo domova. A to platí v zimním období dvojnásob.

haassohn-adonis-ii
Foto: kkk-zlin.cz

Krb jako součást moderního interiéru

V dnešní době můžete vybírat z bezpočtu rozdílných krbových vložek v kombinaci s nápaditými obestavbami, jež tvoří velice originální a propracovaný celek. Krby dosahují libovolných výkonů tak, aby byly schopny vytopit danou místnost.

Zajímavou volbou je také krb s výměníkem, jehož předností je možnost napojení na ústřední vytápění, což vám pomůže rozvést teplo po celém objektu.

Krby však nejsou tím jediným, co se stane dominantou vašeho bydlení.

Krbová kamna stylová a nadčasová

Ano, dalším typem výrobku jsou krbová kamna se svým tradičním a velice osobitým vzhledem. Ten již není pouze výsadou starých chalup a jiných rekreačních objektů. Tento topný prvek se stává součástí i moderních interiérů.

Z konstrukčního hlediska jde o menší provedení, nežli robustní krby a i přesto je poskytována dostatečně velká vytápěcí účinnost. Oku lahodící mohou být varianty s kachlovým obložením, keramickým sklem, vylepšeným topeništěm a ostatními doplňky.

Zakomponujte precizně zhotovené krby a krbová kamna do svých domácností a vydejte se nejenom cestou optického zvelebení daných prostor, ale také směrem úspornějšího vytápění nemovitosti.