Levné oblečení díky cashbacku Tipli

Jen vkročíme do obchodu, hned nám zrak padne na několik kousků, které bychom si nejraději okamžitě odnesly domů – nadšení nás zpravidla přejde hned poté, co mrkneme na cenovku. Jak pořídit pěkné oblečení levně?

Dámy, co kdyby vám za nákup oblečení někdo platil? Ano, podobný způsob nakupování už funguje. Cashbackový portál Tipli vám z každého kousku oblečení vrátí až 33 % částky zpět na účet. S Tipli už se nemusíte rvát o každý kus oblečení během výprodejů nebo nakupovat oblečení z druhé ruky.

S Tipli nakupujete z pohodlí domova v populárních tuzemských i zahraničních e-shopech a slevu máte vždy na celý sortiment. Levné oblečení pořídíte tak po celý rok i mimo slevové akce. 

Levné oblečení nemusí být z bazaru

Šetřit s Tipli je hračka. Stačí se zdarma registrovat na Tipli a poté si v nabídce více než 450 e-shopů vyberete svůj oblíbený obchod, do kterého se prokliknete. Další postup už znáte, nakupujete jako obvykle, tak jak jste zvyklé. Do 48 hodin od nákupu získáte předem stanovenou cashback odměnu na účet zpět.

Výhodné nakupování s cashbackem

Léto ještě zdaleka nekončí a pěkné barevné šaty nebo sandálky na platformě unosíte i v září. Provětrejte svůj šatník a pořiďte si nové kousky, díky nimž se za vámi otočí každý muž.

A jak to celé funguje v praxi? Pokud zrovna sháníte nové šaty doporučujeme oblíbený obchod s módou Bonprix, který najdete v nabídce partnerů Tipli. Pomocí tlačítka “Přejít do obchodu” se jednoduše prokliknete na stránky obchodu, kde si vyberete elegantní šaty za 849 Kč a k nim krásné lodičky Bodyflirt za 549 Kč. Outfit doladíte novou kabelkou z Bonprix collection za 779 Kč.

Za svůj nový outfit zaplatíte 2 177 Kč, od Tipli dostanete 137,15 Kč zpět na účet.

Předveďte se v oblečení ze zahraničí

Už vás nebaví okoukaná nabídka tuzemských obchodů? Kamkoli vkročíte, tam mají totéž v bledě modrém? Odlište se díky originální kouskům ze zahraničních obchodů – čeká na vás nekonečný výběr a výhodné ceny.

Velmi oblíbené jsou dnes nákupy z Číny přes AliExpress, který nabízí módní kousky za nízké ceny. Dopravu zdarma máte na většinu zboží a ano, i za nákupy z AliExpress ušetříte, protože od Tipli získáte cashback odměnu za každý nákup.

Pokud se obáváte angličtiny při nákupu v zahraničí, přečtěte si, jak nakupovat na Aliexpress česky, a naplno využívejte výhod levných nákupů z Číny.

Kombinujte slevové kupóny s cashbackem

Za každý nákup s Tipli získáte na svůj účet peníze zpět. Maximum ale ušetříte pokud využijete slevové akce a kupony, které cashback nijak nenaruší. Za běžný nákup tedy ušetříte hned dvakrát!

Pokud nechcete trávit čas sledováním aktuálních slevových akcí, nevadí, Tipli je hlídá za vás. Každý den aktualizuje seznam desítek slev a kuponů z oblíbených tuzemských i zahraničních e-shopů.

Na internetové nákupy jedině s Tipli

Nechte si za nákupy módy online platit a nakupujte výhodně s Tipli. Garantujeme vám, že cashback si zamilujete hned po prvním nákupu. Ovšem pozor, i cashback má jednu vadu – budete potřebovat větší šatník, kam složíte všechny nové kousky oblečení.