Nevíte kam vyrazit na firemní teambuilding? Už nehledejte!

Teambulding hraje ve firmě klíčovou funkci při budování vnitropodnikových vztahů. Je také jedinečnou příležitostí, jak poznat zaměstnance jako osobu, nejen jako pracovníka. Nudné firemní večírky, při kterých si každý dává pozor na to, co řekne, jsou již dávno out.

Ubytování, Macocha a sportovní vyžití

Přemýšlíte, kam se zaměstnanci vyrazit, abyste kromě firemní akce zažili také dobrodružství? Máme pro vás tip. Najděte na internetu ubytování Macocha a okolí. V nabídce najdete spoustu hotelů, které vám umožní vyrazit za krásami přírody Moravského krasu.

Například http://www.hotelprobe.cz/  je vhodný nejen pro ubytování v rámci teambuildingového víkendu, ale můžete zde uspořádat různé firemní akce, školení a konference. Po práci můžete vyrazit se svými zaměstnanci na blízké sjezdovky, nebo si od laskavého personálu nechat poradit kam se vydat na cyklovýlet, zapůjčit si kola a vyrazit s teamem prozkoumávat okolní krajinu, která je jednou z nejkrásnějších přírodních oblastí v celé České republice.

Ubytování Blansko nabízí opravdu nepřeberné množství. Proč je Blansko skvělou volbou pro teambuilding a rodinné výlety? Protože nejenže nabízí strategickou polohu při plánování výletů po okolí, ale je samo o sobě malebným městečkem s bohatou kulturní historií. Nejen Moravský kras a propast Macocha lákají k návštěvě. Okolí Blanska nabízí také nesčetné množství zřícenin, například Čertův hrádek nebo Nový hrad.