Nový přípravek Mensicol pro menstruační komfort!

Trápí vás nepravidelná či bolestivá menstruace? Bojujete pokaždé se silným krvácení? Hledáte způsob, jak si zajistit v období menstruace komfort a cítit se jako v ostatních dnech? Procházíte klimakteriem? Měl by vás zajímat nový přípravek Mensicol. Obsahuje látky, které se podobají ženským hormonům!

16727-mensicol-ok

Nezatěžuje lidský organismus

Největší účinky na lidský organismu nemá chemie, ale právě přírodní látky. Je to z toho důvodu, že jsou pro lidské tělo přirozené a lépe vstřebatelné, díky tomu se mohou naplno projevit jejich účinky.

Síla pochází z přírody

Nový doplněk stravy Mensicol obsahuje výtažek z rostliny Vitex agnus castus. Je to bylina drmek obecný, pro kterou se vžilo také pojmenování mnišský pepř. Tato rostlina se hojně využívala již ve starověkém Řecku pro léčbu ženských nemocí. Drmek totiž obsahuje silice a také flavonidy. Jsou to látky, které se chovají podobně jako ženské hormony. Právě proto jsou pro ženy prospěšné. Mají pozitivní vliv na menstruační cyklus. Druhou významnou složkou Mensicolu je inulín. Jedná se o přírodní vlákninu. Inulín pozitivně ovlivňuje trávicí ústrojí. Zkoumá se vliv této látky na posilování imunitního systému.

Pro koho je Mensicol určen?

Jeho složení podporuje menstruační komfort. Je určen pro ženy, které trápí bolestivá menstruace, silné menstruační krvácení či pro ženy, které mají problémy spojené s klimakteriem. Výhodou přípravku je, že neobsahuje konzervační látky ani barviva. V jeho složení není ani lepek či cukr. Je vhodný pro všechny ženy, výjimkou jsou pouze kojící a těhotné ženy. Než začnete přípravek používat, konzultujte to s vaším lékařem nebo lékárníkem. Mensicol vyrábí česká společnost Maxivitalis s.r.o. Koupíte ho na oficiálních stránkách maxivitalis.cz. Pokud vás podobné problémy trápí, začněte se řešit co nejdříve. Uleví se vám a budete znovu žít naplno!