Párty stan slouží k různým účelům a je velice praktický


Pokud přemýšlíte nad vhodným zastřešením zahradního posezení, není nic jednoduššího než sáhnout po nůžkovém stanu, který se chlubí hned několika přednostmi. Především se vyznačuje dlouhou životností, jež jde ruku v ruce s vysokou kvalitou. Samozřejmě vás nadchne snadná montáž a demontáž i široké uplatnění. V následujících řádcích se zaměříme na párty stany podrobněji.

Zastřešení je často finančně náročnou záležitostí, a proto zřejmě hledáte cenově přijatelnou alternativu, kterou může být právě zahradní přístřešek podobný párty stanu s nůžkovým systémem.

Zahradní přístřešek

Jestliže chcete na zahradě trávit chvíle odpočinku uprostřed zeleně, přístřešek v podobě stanu vás nadchne po všech stránkách. Poskytne vám optimální zázemí. Pergola je také jedním z možných řešení, nicméně počítejte s náročnou stavbou a nejistým charakterem využití. Stan zkrátka kdykoliv demontujete, když budete potřebovat volnou plochu, případně ho přesunete na jiné místo. Pořídit můžete také osvětlení, bočnice a další doplňky, s nimiž si přístřešek přizpůsobíte svým potřebám a požadavkům.

I jako prodejní stánek

Přesuneme se z domácího prostředí do komerčního, a to především na veletrhy. V takovém okamžiku na scénu nastupuje reklamní stánek. Zkrátka se jedná o totéž. Stan totiž opět naaranžujete tak, aby byl poutavý, navíc ho můžete potisknout vlastím brandem. Fantazii se meze nekladou. Prodejní stánek se stane marketingovým nástrojem a reklamním nosičem.

Pokud hledáte prodejce těchto stánků, stačí se podívat do pestrého produktového portfolia společnosti Expodum.cz. Všechny nabízené možnosti jsou typické minimální údržbou, různými rozměry a rozmanitými barvami. Vybrat si můžete ze zelené, červené, modré, ale třeba i žluté a černé. Ještě se vám nabízí i různé konstrukce, přičemž někomu vyhovují hliníkové, jinému zase ocelové.