Plastové nádoby v domácnosti uvítá každá hospodyňka

putz-bucket-1290940_1280

Uchovávat pevné věci, sypké směsi i tekutiny je často v domácnosti velký problém. Tedy alespoň v případě, že nedisponujete těmi správnými nádobami, v nichž lze tyto věci mít. Právě proto se podíváme, jaké plastové výrobky byste určitě v domácnosti měla mít i vy. Mnohé z nich představují pro většinou z nás jakousi samozřejmost, přesto není od věci si jejich velmi důležitou roli připomenout. Dobře vybavená hospodyňka si může užívat pohodlí vlastního bytu či domu, protože ji nemá co překvapit.

Přepravky všeho druhu

Jako první bychom měli jmenovat přepravky. Dobře jsme si vědomi, že nákupy i s vlastním vozem mohou být vcelku svízelné v případě, že si zapomeneme ten správný nákupní box. V současnosti se vyrábí speciální pevné plastové přepravky určené přímo pro nakupování. Disponují skládacím mechanismem, takže v momentu, kdy přenášíte box prázdný, může být ve velmi skladném stavu. Výborné jsou i plastové bedýnky určené na ovoce a zeleninu. Vybrat si ovšem lze i speciální dětské boxy určené na hračky a všechny věci patřící do dětského pokoje.

Když je třeba pracovat s vodou

Vyrážíte na chatu, do sadu, nebo na chalupu? Pak by vám neměla chybět pitná voda. Mnohde totiž není studna, a tak je zapotřebí nabrat vodu z kohoutku, což obstará velký plastový kanystr na vodu. Nesmírně důležité je i dosažení maximální úspory se životodárnou tekutinou. Užitkovou vodu lze pohodlně jímat pomocí velkých plastových nádrží. Stačí vybranou z nich postavit pod okap a následně můžete zalévat záhony.

I obyčejný úklid si vyžaduje kbelík

Možná se to nezdá, ale i při zdánlivě rutinním a obyčejném úklidu je zapotřebí nějaký kvalitní kbelík na vodu. K dispozici jsou dnes mnohá provedení, z nichž asi nejvíce hospodyňky upřednostňují ty s oválným tvarem a dnem ve tvaru elipsy. Často je ale k vidění i klasický tvar s kruhovým dnem. Barevně je možné také volit z pestré palety odstínů.