Ponožky se stříbrem jsou revoluční

Již od svých dvaceti let, aktivně sportuji. Hraji totiž závodně basketbal a tudíž je pro mne sport na prvním místě v žebříčku hodnot, tedy až po mé rodině a především manželce, která mě nedávno potěšila velmi příjemným dárkem, který stoprocentně využiji, a tím jsou ponožky se stříbrem, které mohu využít na své celodenní sportovní aktivity, zejména když se chystá turnaj a vyvaruji se tak bakteriálním infekcím nohou i nepříjemnému zápachu, se kterým jsem bohužel do té doby velmi nezdárně bojoval. Manželka totiž moc dobře ví, jak je pro mě pocit svěžesti nejen při sportu důležitý a tak mi darovala hned celý set těchto pomocníků a musím uznat, že jsem si je hned zamiloval. I po celodenním nošení jako by zápach vůbec neexistoval.

Ponožky sportovní aktivity jen podporují

Dříve jsem na zápasy nosil hned troje ponožky. Sportovní ponožky by měli vydržet více, ale bohužel je vidět, že se jedná opět pouze o marketingový tah, jak lidi nalákat na funkčnost, kterou budou posléze postrádat. To se ovšem absolutně vůbec nedá říct o těchto revolučních ponožkách, které mi nyní postačí pouze a jen jedny a to na každý zápas. Už se nemusím obávat toho, že někdo ucítí můj nepříjemný odér nohou, když po tréninku zajdeme, jak mi říkáme na „limonádu“. A to mě na těchto ponožkách těší. Mohu je nosit jak na tréninky, tak i do práce či dokonce jen tak na ven, když se vydáme do města či na delší turistickou túru. A to je úžasné.

Pánské sportovní ponožky se stříbrem nosí celý náš tým

Když se mě mí sportovní přátelé zeptali, jaké pánské sportovní ponožky to nyní nosím, musel jsem jim o nich udělat malou přednášku. Nevěřili tomu stejně tak, jako tehdy já. Ovšem, když jsem jednomu z nich daroval pár ponožek na vyzkoušení, přesvědčil se sám a nyní již tyto senzační ponožky nosí celý náš tým. A každý den slýchám, že jedny si pořídila i některá manželka mého kamaráda, jiné zase jeho kolega v práci, jeho děti a podobně. Tudíž je vidět, že jsem těmto pomocníkům udělal opravdu dobrou reklamu.