Posilte imunitu vašich dětí!

Imunitní systém dětí i dospělých je velmi důležitý. Dokud je dítě kojené, pak dostává vše potřebné z mléka matky. To samé platí i u umělé výživy, kam jsou důležité vitamíny a minerály přidávány. I když se mateřskému mléku nic nevyrovná. Když ale dítě povyroste a dostává se do styku s dalšími dětmi, ať už ve školce nebo později ve škole, je vhodné jim doplňovat vitamíny, aby správně rostly a byly zdravé.

Co je nejdůležitější?

Už kojencům se podává vitamin D pro lepší vstřebávání vápníku a k posílení imunity. I my dospělí bychom ho měli vstřebávat do těla. A u dětí od 4 do 10 let tomu není jinak. Vitamin D je třeba k udržování normálního stavu kostí a zubů. Zároveň děti potřebují i další látky, které jim pomáhají čelit nemocem a přispívají k jejich dobrému zdravotnímu stavu. Pokud tedy do jejich pestré stravy zařadíte doplněk stravy, určitě chybu neuděláte.

Kdy jsou děti nejnáchylnější?

Děti rostou před očima a zkoumají svět kolem sebe. Potkávají nové kamarády, chystají se do školky a potom do školy, kde o bacily není nouze. Kromě toho mohou být vybíravější v jídle, zajistit jim pestrou stravu je těžký úkol. Není proto divu, že se rodiče trochu strachují o jejich zdraví. Nic se nemá přehánět a děti si musí svou imunitu vybudovat přirozeně. Ale můžete jim pomoci správným doplňkem stravy. Vyberte vyvážené složení, které podpoří jejich imunitní systém a pomůže jim poprat se se všemi nástrahami zdraví.

Proč si vybrat Vibovit Junior?

Vibovit Junior (http://www.vibovit.cz/produkty/junior-produkty/)je pečlivě vyvážený doplněk stravy pro děti od 4 do 10 let. Má v sobě vše důležité pro správný růst. Kromě vitaminu D obsahuje vitamin C, který podporuje imunitní systém. Železo je dobré pro správnou funkci myšlení, paměti, koncentrace a ulevuje od únavy a vyčerpání. Jód podporuje nervovou soustavu. Vibovit má formu cucavých bonbonů a podobu veverky. Příchuť lesních plodů bude vašim dětem určitě chutnat.