Postel z masivu: Elegantní a funkční základ vaší ložnice

Cítit se v ložnici příjemně a odpočívat po těžkém dni je pro mnohé z nás jakousi samozřejmostí. Ne vždy tomu tak je. Pokud vlastníte nekvalitní postel, zaslouženého relaxu se s největší pravděpodobností nemáte šanci dočkat. Právě proto vsaďte na kvalitní bytelnou masivní postel. Proč právě na ni? Na to si odpovíme v následujících řádcích.

Kus přírody u vás doma

Jakákoli masivní dřevěná postel je v podstatě čistě přírodní záležitostí. Vždyť jejím základem je masivní dřevo vytěžené v lese. Už když vám ji dovezou domů, ucítíte typickou vůni dřeva, která vás bude provázet při spaní a odpočinku ještě několik dní.

Pevný nábytek, který vydrží navždy

Zapomeňte na nějaké viklání, kývání, vrzání anebo jiné dysbalance při ležení. Masivní postel je maximálně bytelná a dokáže ustát všechno. Navíc bez potíží unese rošty stejně tak jako i silnějšího člověka.

Každý kus je originál

Pořídíte-li si postel z masivu, získáte originální solitér. Jen velmi složitě byste hledali jiný kus, který bude mít někdo doma. Barevně lze vybírat ze spousty krásných odstínů od těch nejtmavších až po nejsvětlejší. Postel může korespondovat se skříněmi, anebo naopak kontrastovat. Volit lze modely s čelem či bez něj.

Absolutní zdravotní nezávadnost

Jelikož je postel složena pouze z masivního dřeva, není nutné se obávat žádných cizorodých látek. Rozhodně se z ní nebudou uvolňovat ftaláty nebo jiné látky, jež jsou součástí postelí se synteticky upraveným povrchem. Ať už patříte třeba mezi astmatiky nebo alergiky, nemusíte se ničeho obávat. Spát se vám bude jako v bavlnce. Pokud si navíc pořídíte kvalitní rošty, nebude se v matracích držet vlhkost.

Vyberte si dle svého vkusu

Ať už se vám líbí jakákoli postel ze dřeva, můžete si ji pohodlně vybrat online. Učinit tak můžete jednoduše v eshopu Dona-shop.cz, jehož nabídka je velmi pestrá.