Přijďte si popovídat s HR odborníky

konzultativni-prodej

Chybí vám možnost probrat pracovní záležitosti s dalšími personalisty, manažery, generálními řediteli a jinými odborníky na HR oblast? Přijďte na hromadná setkání, která se konají každý měsíc po celé ČR.

Přestože dnes je možné dohledat spoustu informací o čemkoliv na internetu, pořád nic nenahradí osobní zkušenosti a příběhy jiných, z nichž se můžete poučit. Proto i v době internetu stále probíhají HR setkání, která vzdělávací organizace MotivP pořádá už od roku 2005.

Organizace MotivP se zaměřuje na vzdělávání a sdílení informací především v podnikové sféře. Během roku pořádá spoustu akcí, mezi něž patří třeba HR snídaně, konference a přednášky na různá témata. Mnohé z nich dokonce natáčí a umisťuje na svůj web do záložky TALKS. Prostě se snaží ze všech sil sdílet s lidmi informace.

Káva, něco dobrého na zub a perfektní společnost

Nejinak tomu chodí i na pravidelných Business Brunch® akcích s více než desetiletou tradicí. Nejspíš víte, že slovo „brunch“ se dá z angličtiny přeložit jako pozdní snídaně. Skutečně se jedná o business snídaně, kde si u šálku dobré kávy popovídáte s lidmi ze svého oboru.

Akce probíhají každý měsíc v Praze, Brně a Ostravě. Jsou úplně zdarma, ale je potřeba se na ně registrovat. Počet účastníků je totiž omezený. Kapacita na příští měsíc je už z poloviny zaplněná, tak si pospěšte.

Co se chystá na příští měsíce

Každý HR klub má své téma. V září to byl například konzultativní prodej, na říjen jsou v plánu kognitivní styly. Řeč bude o tom, jak různí lidé myslí, jak se dá myšlení uspořádat do kognitivních stylů a jaké mají jednotlivé styly výhody a nevýhody. V říjnu se bude mluvit o ztrátě nadšení a syndromu vyhoření.

Chcete zažít Business Brunch® s kolegy z oboru na vlastní kůži? Registrujte se e-mailem uvedeným na webu a přijďte! Příjemně stráveného dopoledne určitě nebudete litovat.