Přivítejte zimu ve stylovém street a sportovním oblečení

winter-999972_1280

Možná je to trochu brzy, ale podle předpovědí nás v následujících týdnech čeká první sněhová nadílka. S ní přijdou i nízké teploty, vítr a všudypřítomný chlad. Nenechte si tím zkazit náladu. Naopak – vylepšete si ji tím, že si nakoupíte nové kousky do šatníku. Máme několik tipů, jak neudělat ve výběru chybu a podíváme se na místo, kde nakoupíte trendy oblečení pro vás i pro něj.

Ve znamení kvality

Má-li vás oblečení ochránit před rozmary počasí a současně vypadat dobře, musíte vsadit na kvalitu. Nenakupujte na tržnici, ušetříte sice pár korun, ale oblečení bude jen pro zlost. Navíc nevydrží dlouho, takže po čase budete muset koupit nové. Raději se poohlédněte po nabídce prověřených značek.

Sportovní móda jako trefa do černého

Na podzim a zimu je sportovní oblečení nejlepší volbou, protože je vyrobeno z funkčních materiálů a současně vypadá skvěle. Nevěříte? Podívejte se na zimní bundy od kultovní značky Roxy. Jsou určeny hlavně pro snowboard, ale nosit se dají i běžně. Zaujmou nejen skvěle padnoucím střihem. Jejich přidanou hodnotou jsou líbivé designy. Dáváte přednost kabátům? Nejlepší volbou pro vás budou kabáty dámské, které nabízí značka Funstorm. Například model Appla khaki vás bude zahřívat díky podšívce z umělého kožíšku. Je voděodolný a bude lichotit vaší postavě, má totiž funkci stažení pasu.

Nezapomeňte na doplňky

Součástí vašeho outfitu do chladného počasí musí být čepice a rukavice. Bojíte se čepici nosit, protože vám na hlavně nesedí? Existuje snadná pomoc. Volte méně výrazné kousky, které mají podobnou barvu jako ostatní oblečení. Čepice tak mírně zanikne. Chcete-li z ní naopak udělat přednost, vsaďte na tu s výraznou bambulí, nebojte se ani flitrů. A co na nohy? Do města se budou hodit converse boty. Kde nakoupit výhodně pro vás oba i pro děti? Stačit vám bude jediná adresa – funstorm-shop.cz.