Prožijte s Vaším děťátkem radostné chvíle díky plavání kojenců Praha

web_shutterstock_133739033-141

Jste na mateřské dovolené a ráda byste našla Vašemu dítěti i Vám aktivitu, která Vám zaplní nejen místo v diáři, ale která se stane také příjemným zpestření Vašeho společného soužití?

Miminka i jejich maminky si v posledních letech oblíbily zejména plavání kojenců. Plavání kojenců Praha představuje činnost ve vodě, která je spojená s hrou. Vaše dítě se tak pomocí her, říkanek, nejrůznějších písniček vrátí do dobře známého vodního prostředí. Plavání kojenců by bylo jen stěží představitelné bez mazlení, hlazení a milých úsměvů. Plavání kojenců tak představuje příjemnou činnost nejen pro děti, ale také jejich rodiče. Děti se tak již v útlém věku učí základním plaveckým dovednostem, které musí zvládnout každý jedinec při pobytu ve vodě.

Lekce plavání kojenců si tak klade za cíl naučit děti splývat v poloze na zádech i na bříšku, vydechovat do vody, skákat a dokonce se také s úsměvem potápět a orientovat pod vodou. Plavání vede nejen ke zvládnutí těchto základních plaveckých dovedností, ale také je zdraví prospěšné, neboť voda napomáhá k uvolnění přetížených svalů a zároveň nutí zapojovat svaly, které se obvykle nepoužívají. Bližší informace k plavání v Praze 6 najdete prostřednictvím této webové adresy www.cordeus.cz/sluzby/denni-lazne/plavani-s-detmi-2/kurzy-plavani-miminek/.

Centrum trvalého zdraví Cordeus myslí také na zdravotní styl maminek. Zdravá výživa Praha je určena pro všechny maminky, které by rády zůstaly fit také na mateřské dovolené. Společně se zdravou výživou Praha a výživovým programem metabolit balance ® se tak můžete dostat na váhu, kterou jste měla před otěhotněním, aniž byste musela držet drastické diety.