Rieker představí novou kolekci na veletrhu MODA 2016

boty

Německý výrobce obuvi Rieker se nechal slyšet, že na výstavě MODA 2016, která se uskuteční začátkem srpna v Birminghamu, představí novou kolekci. Určitě se máme na co těšit.

Značka Rieker byla založena v Německu v roce 1874 a vybudovala si celosvětovou popularitu. Už dlouhá léta poskytuje komfortní produkty, které se dokonale zaměřují na současný trh. Ve Velké Británii a Irsku je hodně oblíbená, na veletrhu MODA vystavuje každý rok. I letos se těší, až se během tří dnů setkají s novými i stávajícími zákazníky. Už od ledna pilně pracují na tom, aby vytvořili to pravé.

S koupí letní obuvi však není třeba čekat až do srpna, nové dámské boty z kolekce jaro/léto 2016 se dají bez problémů sehnat už nyní. E-shop SvětBot.cz jich má v nabídce přes 70.

Co se bude letos nosit?

Když mluvíme o létě, jako první se nabízí zmínit sandály Rieker. Značka se snaží vyhovět co nejširšímu počtu zákazníků, a tak má v nabídce sportovní i společenské varianty páskových bot. Stejně jako už pár posledních let, také letos budou populární sandálky na klínku. Pro všechny ženy malé vzrůstem je to záchrana, na klínu se chodí daleko lépe než na podpatku. Rieker opět sází na nápadité pásky a děrování, aby se noha v létě nepotila. Moc pěkná je například kombinace hadího vzoru a děrování ve tvaru květin u těchto letních dámských lodiček.

V létě nesmíme zapomenout ani na baleríny, které jsou tak oblíbené mezi mladšími ženami a slečnami. Vzdát se podpatku není žádná ostuda, v podání Riekeru to stojí za to. Moc pěkné jsou tyto pruhované baleríny v námořnickém stylu. Modrobílé proužky se v létě nosí.

Věděly jste, že Rieker vyrábí i kabelky?

A nakonec pro vás máme ještě jednu zajímavou informaci. Většina lidí zná Rieker jako značku, která vyrábí kvalitní boty, ale málokdo tuší, že se zaměřují i na kabelky. Někdy se dají skvěle sladit s botami. V letošní kolekci je například plážová taška v úplně stejných námořnických barvách, jaké mají výše zmiňované baleríny.