Umělé nehty

Krásné a upravené nehty jsou v téhle moderní době velmi často zajišťovány pomocí nehtů umělých. Jsou dva druhy materiálů, ze kterých se takové nehty upravují. Jedná se pak o nehty gelové či akrylové.  Pro ty ženy, které rády péči o své ruce přenechávají rukám odborníků a odbornic, existují specializované salóny a nehtová studia. Na trhu jsou však k dostání veškeré přípravky, kterých je zapotřebí pro modeláž nehtů. Dámy, které jsou zručnější, si pak mohou krásné nehty vytvořit i samy doma.

Na specializovaných e-shopech jsou zaměřeny jak na klasickou manikúru a péči o nehty, tak také na modeláž umělých nehtů a k tomu potřebných pomůcek a nástrojů a hlavně je zde možnost zakoupit velké množství ozdob určených pro zkrášlení nehtů. Výjimkou nejsou ani laky na nehty. V nabídkách jsou laky od značky CEDRO sole a také známá značka OPI, která proslula svou kvalitou. Mimo jiné si můžete vybrat i celé sady na gelové nehty, UV lampy, brusky a jiné potřebné vybavení. Kam s veškerou nakoupenou výbavou? Pro tyto účely slouží kosmetický kufřík. Vypadá stylově a hlavně je praktický.

Sekce věnované zkrašlovacím drobnostem, které lze na nehty umístit je též značně rozrostlá. V nabídce pro ozdobení nehtů jsou samolepky, razítka, fimo zdobení, glitry, kamínky, šablony, 3D šablony, příčka i piercingy. Pro inspiraci jsou často na stránkách umístěny fotografie upravených a ozdobených nehtů, které si lez prohlédnout a načerpat tvůrčí podněty.