Vánoční dárky na poslední chvíli? Vyzkoušejte ty méně obvyklé


Znáte to. Jako každý rok si i letos říkáte, že ty dárky na Vánoce konečně nakoupíte včas. A jako každý rok vám to ani letos nevyjde. A zase to ztroskotá na tom, že nevíte, co koupit. Ostatně jako každý rok- Proč konečně tuto tradici neutnout a opravdu nezařídit vánoční dárky včas?  Vždyť je to tak snadné. A co tedy vlastně pořídit? 

Zapomeňte na ponožky

Kolikrát už jste k Vánocům dostali ponožky? Že to nespočítáte na prstech jedné ruky? Nejste sami. Většina z nás je na tom podobně. Radost udělají snad jen ty vlastnoručně pletené z pravé vlny. Ty opravdu zahřejí nejen na nohou, ale i u srdce. Vědomí toho, že si dal někdo práci a investoval v dnešní době i svůj čas do toho, aby pro vás vlastními rukama vyrobil dárek, který vás zahřeje, je neocenitelné. Podobně milá bude i drobná vánoční pozornost v podobě placky, reklamního odznaku, který rády využívají malé i větší firmy ke své propagaci. Vy ho můžete využít například k tomu, abyste svým příbuzným a známým připomněli chvíle, kdy jste se měli společně dobře a které stojí za připomenutí. 

I placka je vlastnoruční dárek od srdce

Vyrábět ji sami asi nebudete, ale navrhnout v jednoduchém online návrhovém prostředí a pak svůj originální nápad nechat vyrobit může každý. Díky tomu získáte placku, kterou nikdo jiný mít nebude a obdarovaného bude hřát vědomí, že jste strávili pár chvil svého čas na to, abyste právě jemu na míru připravili něco, co ho potěší. Výroba odznaků je pak již otázkou několika dní, proto se hodí i jako pozdní vánoční dárek, pokud jste neměli čas se pořádně zamyslet a včas něco koupit. 

Jak na online návrh placky? 

Je to úplně jednoduché. V prvním kroku si vyberete, zda chcete navrhnout placku anebo třeba otvírák, magnetku, klíčenku, medaili či jiný druh drobnosti, která využívá jako základ reklamní placky na batoh. Poté si ve druhém kroku vyberete průměr placky. A začíná pravé zábava. Zvolit musíte barvu pozadí, případně nahrát z počítače obrázek a připojit vtipný text. Ten můžete různě deformovat, barvit a přizpůsobovat vlastnímu vkusu či vkusu tomu, komu chcete placku darovat. Poté již stačí pouze hotový výtvor uložit a vložit do nákupního košíku. Placky stojí opravdu jen pár korun, ale díky tomu, že na nich bude originální obrázek či text se mohou stát opravdu krásným dárkem, který potěší.