Vibrátor jako dárek k narozeninám nebo svátku?

1-2

Hodláte překvapit svého přítele nebo manžela nějakým velmi netradičním a odvážným dárkem? V tom případě může být vibrátor nebo dildo velmi dobrým tipem! Poradíme vám nejen jak a kde vybrat ten pravý, ale i jak jej předat, aby byl váš úspěch zajištěn. Čtěte dále!

Jak vybrat a koupit správný vibrátor

Na trhu se nabízejí dvě základní verze pomůcek pro ženy – vibrátory pro ženy a dilda (nevibrační penisy). Rozdíl je velmi snadný. Klasický vibrátor má v sobě baterie a vibrační motorek, tedy vibruje. Naproti tomu dildo je jen obyčejný penis, který nevibruje. Jedná se jen o silikonový nebo gumový odlitek. Nemáte-li v této oblasti zkušenosti a nemá-li vaše partnerka žádné speciální nároky, tak doporučujeme zvolit vibrátor.

Podívejte se na kompletní přehled nejlevnějších erotických pomůcek.

Nejlepší poměr ceny a kvality naleznete u kousků, které stojí mezi 900 Kč až 1400 Kč. Jsou vyráběny z kvalitních materiálů (lékařský silikon aj.), na které nejsou alergické ani citlivé ženy. Tyto pomůcky jsou vodotěsné, mají dobíjecí baterie a vibrace lze regulovat v několika stupních intenzity.

Při výběru pamatujte na to, že ženy si velmi potrpí na vzhled. Zatímco muži raději vybírají podle technických parametrů a vlastností. Mnohem větší úspěch tedy můžete mít v případě, kdy vyberete roztomilý růžový kousek s květinovým vzorem. Raději než tří-pulzní vibrátor s 6 vibračními módy, který vás tak zaujal technikou a ovládáním.

Mezi nejdůležitější vlastnosti patří vodotěsnost, kvalita použitého materiálu, možnost regulovat vibrace, počet pulzních programů a zda-li má nabíjecí baterie.

Jak jej předat, aby jste měli úspěch

Pokud dáváte jako dárek erotickou pomůcku, tak je zde vždy otázka, jak na to obdarovaná osoba zareaguje. Pro úspěch se můžete inspirovat několika kroky.

V první řadě doporučujeme, aby jste na erotické pomůcky zavedli řeč již několik dnů před samotným svátkem nebo narozeninami. Můžete jen prohodil pár slov, že by jste chtěli okořenit váš vztah. Nebo zpestřit váš sexuální život. A ihned toto téma zamluvit. Jen jej tak naťuknout, aby vašemu partnerovi tato myšlenka začala hlodat v hlavě.

Během oslavy narozenin nebo svátku s rodinou jí či jemu předejte nějaký menší dárek. Který bude sloužit jen jako krycí manévr před ostatními. Nikdy nepředávejte erotické pomůcky před ostatními členy rodiny nebo přáteli – vystavujete druhého potenciálně trapné situaci!

Samotné předání tohoto dárku si nechejte až na večer, kdy budete osamotě. S úsměvem vytáhněte romanticky zabalený balíček a předejte tento speciální dáreček osamotě. Kdy budete spolu jen vy dva. A úspěch je zaručen.