Vybíráme vánoční dárek – originalita se vyplatí

gift-1760869_1280

Trochu originality nikdy neuškodí, pokuste se i vy být letos při vybírání dárků originální. Čte vaše drahá polovička knihy? Pokud ano, situace je pro vás příznivá, jakýkoli přírůstek do knihovny je potěší. Darovat však každý rok knihu je příliš monotónní a předvídatelné gesto. Raději udělejte z času na čas výjimku a zvažte tím, čím jiným udělat vášnivému čtenáři radost. Největší radost vždy udělá ručně vyrobený dárek. Pakliže rádi malujete, vyšíváte, fotografujete nebo hrajete na nějaký hudební nástroj – fantazii se meze nekladou. Velmi se libí dárky, kde jsou na předmětech vlastní fotky. Jedná se o hrníčky, polštáře, trička apod.

Velkou radost udělá i stolní fotbal

Seniorům udělají radost zážitkové dárky – let v balonu, masáže v luxusním hotelu nebo pobyt v lázních či noc na zámku, zatímco fanoušky různých hudebníků neurazí lístky na koncert svého favorita. Toužil se váš muž v dětství stát popelářem? I takovýto zážitkový dárek existuje, stejně tak si spravíte nervy u pasení hus nebo ovcí. A pokud sháníte dárek pro celou rodinu – jednoznačně vítězí stolní fotbal. Taktéž se jedná o zážitek spojený s adrenalinem. Proč vyhazovat peníze za paraglaiding nebo bungee jumpingu? Když si můžete pořídit nejpopulárnější hru na světě – stolní fotbal.

fotbal-na-gsmag-768x532

A kde se vyplatí nakupovat vánoční dárky

Jen v internetových prodejnách, které nabízejí velký výběr zboží za rozumné ceny a mají ideálně zlatý certifikát Heureka, ověřeno zákazníky – t.zbozi.cz. V tomto špičkovém eshopu nabízejí stolní fotbálky a další zboží pro váš lepší domov. No nemáte pocit, že při řízení se podobnými tipy bude vaše hledání ideálního vánočního dárku mnohem jednodušší a méně spojené se stresem? Nakupujte jen v e-obchodech s dobrými referencemi, ať se ze Štědrého dne nestane slzavé údolí.