Zahrajte si doma na 50 odstínů šedi

To, co přinesla do knihoven po celém světě britská autorka E. L. James, bylo doposud nevídané. Svůj příběh sice postavila na klasické zápletce – chudá slečna se zamiluje do bohatého muže a nakonec ho také úspěšně získá. Historku ale ozvláštnila špetkou erotiky a drsnějších BDSM hrátek. A právě tohle vyneslo 50 odstínům takovou vlnu popularity.

E. L. James si zaslouží obrovskou pochvalu za to, jak se jí podařilo ozvláštnit sexuální život mnoha partnerů po celém světě. Právě na základě 50 odstínů se totiž spousta žen rozhodla, že by možná i ony mohly s partnerem vyzkoušet nějaké hračky pro dospělé a trochu tvrdší praktiky. Jdete do toho taky?

Začněte zlehka

Z románu 50 odstínů šedi se rozhodně můžete inspirovat. Začněte třeba zlehka. Pokud jste doposud v posteli nepoužívali žádné pomůcky ani nezkoušeli nic zvláštního kromě netradičních poloh, zpočátku si vystačíte s věcmi, které máte doma. Oblékněte si erotické prádlo a do ruky vezměte jemné peříčko či hedvábný šátek, jímž budete svého drahého hladit. Máte-li v čele postele tyče, určitě toho využijte a nachystejte si také kravatu. Přivážete ruce svého miláčka nebo si on přiváže vás.

Pořiďte si pomůcky

Jakmile si s partnerem vybudujete vzájemnou důvěru, je na čase přejít na vyšší level. Nemusíte si rovnou zařizovat červenou mučírnu, stačí koupit jednu či dvě hračky. Časem pak přijdete na to, jakým směrem se ubírat, co se vám nejvíce líbí. A s čím začít? Navštivte sexshop RůžovýSlon.cz a rozklikněte si přímo kategorii BDSM. Jistě zde uvidíte pomůcky, o nichž se v 50 odstínech psalo.

Zažijte soukromou slast

Mimochodem hromadu hraček ze sexshopu můžete používat i bez partnera. A nejde jen o klasický vibrátor! Vzpomínáte si, jak se musela Anastasia ohnout, chytit si kotníky a Christian do ní vložil venušiny kuličky? S těmi si přivodíte slastné pocity třeba během nudného úklidu.

50 odstínů je sice jen smyšlený příběh, ovšem v některých ohledech se z něj klidně inspirujte. Přinese trochu záře do vašeho všedního života.