Znáte možnosti nebankovních půjček?

Stejně jako každá žena, i vy byste měla mít přehled o všem, co se kolem vás děje. Zvláštní pozornost je třeba věnovat oblasti financí, jelikož ty jsou pro většinu rodin tím nejdůležitějším. Pokud jich máte dostatek, pravděpodobně o půjčce nikdy uvažovat nebudete. Ne každý ale může mít takové štěstí. Podívejme se proto na to, jaké dnes existují typy nebankovních půjček.

money-1017463_640

Nebankovní společnosti vyřeší krátkodobé finanční problémy

Začneme příkladem, který sice patří mezi nejmladší, ale zároveň také nejoblíbenější. Jde o takzvanou mikropůjčku, nebo půjčku před výplatou. Její charakteristikou je hlavně rychlé a jednoduché vyřízení, stejně jako menší dostupné částky. Ty se pohybují v řádech tisíců. Jsou ale i takové krátkodobé půjčky online, u kterých není problém získat i sumy v řádech desetitisíců. Ty však obvykle bývají dostupné až stálým klientům a klientkám.

Klasika nezaostává

Hned po tomto segmentu se nachází ten klasický. Znát ho můžeme třeba i z bank, které však mají na žadatele výrazně větší nároky. V soukromém segmentu je to však jiné, protože mnohdy se při schvalování můžeme obejít i bez:

  • Nutnosti dokládat náš příjem
  • Nahlížení do registrů
  • Kontaktování zaměstnavatele

Díky tomu si mohou o půjčku požádat jak lidé pracující a podnikající, tak třeba i ti bez práce, s problémovou finanční minulostí. Díky jednoduchosti nesmíme zapomínat ani na rychlé vyřízení. Nevěříte? Získejte nebankovní půjčku ihned na účet třeba právě teď. I v tomto klasickém segmentu totiž existují možnosti, jak můžete vše vyřídit z pohodlí domova. Bez složitého papírování.

Pro největší investice jsou nachystány americké hypotéky

Zatímco u banky získáte nejčastěji hypotéku klasickou, v nebankovním segmentu je to hypotéka americká. Čím se vyznačuje? Podobnými podmínkami získání, které jsou však spojeny s možností využít peníze na cokoliv. Částky se řádově pohybují v milionech korun a tak se nejčastěji hodí na investice spojené třeba s naším bydlením.