Aby se spalo jako v bambusu

3641
Babusové prostěradlo

Vytvořit kvalitní prostředí pro ty nejsladší sny bývá čím dál jednodušší. Úprava našich loží se klidně může stát koníčkem a to nejen pro dámy. I pánové ocení možnosti, které dnes moderní trendy nabízejí. Usnout jako když nás do vody hodí a vzbudit se svěží – to už zdaleka není taková utopie, jako za časů nepoddajných materiálů.

Pryč jsou ty doby, kdy postelím vládla klasická bílá naškrobená krása. A nejde jen o módu, barvy a vzory. V dnešním hektickém a stresem zamořeném světě se s důsledky takového žití potýkáme i ve spánku a do postele máme chodit především odpočívat. S jistotou, že spíme v čistém, bezpečném prostředí.

Příroda je mnohostranně štědrá

Díky Bohu za její nepřekonatelné dary! Trendy bambusová prostěradla si získávají stále více pozornosti a stoupají v oblibě pro celou řadu vlastností:

  • zabraňují množení bakterií, plísní a kvasinek,
  • jsou neodolatelně hebká,
  • pojmou až čtyřikrát více vlhkosti než prostěradla z bavlny,
  • v létě chladí, v zimě zahřejí a
  • dobře drží tvar.

Tím výčet samozřejmě končit nemusí, ale ono by se dalo na toto téma hovořit sáhodlouhé hodiny. Mnohem lepší ale bude vyzkoušet bambus na vlastní kůži. Třeba bambusová froté prostěradla: nabídnou maximální komfort a dlouhodobou službu především alergikům a dětem s citlivou pokožkou. Nejen že se na nich spí jako ve vatičce, ale jejich údržba je snadná – jen je vypereme a nemusí se žehlit.

Zvyk je železná košile

Ano, ale proto není hned nutné si odvykat! Kdo dáváme přednost klasice, položme svá těla na bambusová jersey prostěradla a porovnejme jeho výhody. V širokém spektru barev se mimo jiné po čase ztrácet nebudeme, protože tento materiál krom jiného vybočuje z řady i svou stálobarevností.

Neříkejte, že jste o bambusu ještě neslyšeli? Je to fenomén moderní doby a vyrábí se z něj spousta užitečných věcí do domácnosti. A to nejlepší na konec: vzhledem ke svému rychlému růstu je rychle obnovitelný v přírodě. Nepatří tudíž do skupiny těžko dostupných materiálů, a proto nás nevyděsí ani cena! A když může v klidu spát i naše peněženka, tak to se přeci vyplatí!