Zamilujte si šaty s krajkou

zamilujte-si-saty-s-krajkou

Chystáte se na ples, do divadla nebo na jinou společenskou událost a potřebujete ty nejlepší a nejkrásnější šaty? Krajkové nikdy nebudou krokem vedle. Střízlivější modely se hodí i na rande či do zaměstnání.

Krajka je velmi ženská a něžná zároveň. Může být velmi smyslná, zasněná i nevinná. Vždy záleží na tom, jaký střih či barvu si zvolíte. V barevných krajkových šatech s odhalenými rameni budete velmi svůdná, v pudrových s áčkovou sukní zas budete podobná lesní žínce. A navíc se nemusíte bát, že by jen tak vyšly z módy.

Výběr správného střihu a barvy

Jaký zvolit střih a barvu? Univerzální budou černé šaty na ramínka, ale klidně můžete zkusit i něco nového. Velmi pěkně vypadají i odhalená záda či ramena. Krajka v kombinaci s holou kůži vypadá zkrátka neodolatelně. Jestliže nechcete ukazovat moc kůže, mohou být zajímavou volbou šaty ke krku s malým stojáčkem. Jsou originální a trendy. Vhodné jsou i ¾ rukávy. I když je to v podstatě jen drobný detail, může to váš model posunout do nové dimenze.

Na společenské slavnostní události jsou vhodnější spíše tlumené barvy, ale samozřejmě je povolená i trocha fantazie. Krásně budou vypadat i tmavě zelené večerní šaty se zlatými doplňky. Také královská modrá, která dokonale sluší blondýnkám i brunetkám. Dobře vypadá i rozdílná barva krajky a podkladové látky.

Na plesy se hodí spíše dlouhé šaty, někdy si je můžete vzít i do divadla. Jestliže zvolíte klasické černé šaty, vybírejte zajímavý střih, aby nepůsobily příliš nudně. Krajka rozhodně nemusí být všude, stačí jen pár vhodných detailů. Modrá může být rozhodně dobrá, pokud zvolíte správné doplňky. Nevadí vám odhalená ramena? Zkuste si vzít šaty bez ramínek, a když vám bude zima, můžete si přes ně přehodit šál či kožešinu.