Chystáte se na karneval? Zaujměte kostýmem

woman-1442373_1280

Čeká vás nějaký karneval či jiná akce, v rámci které jsou vyžadované masky a kostýmy? Dobře se na ni připravte. Promyslete si, za koho (případně za co) se chcete vydávat, a pak si vyberte ten správný kostým.

Jde se na karneval…

Různé karnevaly a maškarní plesy dopřávají lidem příjemnou zábavu, která se pojí s maskami i celými převleky. Většina lidí s nimi má zkušenosti už od útlého věku. Možná si ještě vzpomenete, za co jste jako malé dítě byli a jak jste si v kostýmu užívali. Jistě vás to vtáhlo ještě více do světa pohádek a fantazie.

Ovšem i dospělí se rádi baví na maškarních plesech. Ty mohou být při různých příležitostech. V poslední době k nám proniká trend slavit Halloween, v rámci něhož se lidé převlékají do strašidelných převleků.

Chystáte se také na party, večírek či ples, na němž si nevystačíte se svým běžným, byť svátečním oblečením? Nejdříve si zjistěte, o jakou přesně akci jde a jaký kostým se od vás očekává. Možná nemusíte mít celý převlek a bude stačit jen karnevalová maska nebo škraboška. Masky mohou být různé. Nejen tím, co znázorňují, ale také jsou z rozmanitých materiálů, nejčastěji z gumy či papíru.

Že je vyžadována vaše významnější proměna? Pak se zajímejte, jestli jsou daná nějaká pravidla, nebo je to jen na vás. Máte-li volnou ruku, zvolte si kostým na maškarní, který bude něčím zajímavý a v němž se zároveň budete cítit dobře.

Vyberte si z karnevalových masek a kostýmů

Stále ještě nevíte, v jakém převlečení se na večírek vydáte? Nechte se inspirovat v prodejně zaměřené právě na karneval masky a kostýmy. Čekají na vás v internetovém obchodu Ptákoviny Praha Florenc. Na výběr máte z velkého množství dámských, pánských i dětských kostýmů rozdělených podle témat i sezóny. Nebo vám stačí maska, případně škraboška? I tento sortiment obchod nabízí. Uvedené zboží a další originální dárky si můžete prohlédnout nejen v e-shopu, ale i v kamenných prodejnách v Praze. Předveďte se na maškarním plese v zajímavém kostýmu či masce.