Vyrobte si vlastní náramky z korálků: Je to jednoduché…

voskovane-perly-mix-barev-8mm-krabicka

Výhoda doplňků z korálků je, že jsou levné, a můžete je tedy obměňovat podle toho, co si vezmete na sebe. Díky tomu dodáte svému outfitu šmrnc. Že se vám šperky z korálků nezdají až tak levné? Vyrobte si je sama.

Doplňky z korálků

Šperky z korálků jsou u dívek, ale i žen velmi oblíbené. To je dáno jejich rozmanitostí. Existují různé druhy – skleněné korálky (rokajl, mačkané, broušené…), dřevěné, kovové, keramické či plastové. Liší se i barvou, velikostí, povrchovou úpravou… Zkrátka jejich variabilita je obrovská a díky tomu i rozmanitost vzniklých náramků a jiných šperků. Snadno tak najdete „ozdůbku“, která bude perfektně ladit s vaším oblečením.
Že jste přeci jen takový šperk nenašli? Máte svou vlastní představu, nebo se vám nechce dávat tolik peněz za hotový doplněk? Je pravdou, že jsou přes své nízké náklady na výrobu poměrně drahé. Přitom zhotovení jednoho kusu vyjde cca na 15 – 20 Kč. Za takovou cenu si skutečně můžete pořídit šperky ke každému oblečení. Tak si sežeňte korálky a další komponenty a pusťte se do toho. Možná chcete argumentovat, že jste nikdy nic podobného nevyráběla a nemáte zkušenosti, ale ty nepotřebujete. Je to velmi jednoduché. Přesvědčte se o tom sama.
voskovane-perly-mix-barev-10mm-krabicka

Kde nakoupit korálky

Také jste se rozhodla pustit se do výroby náramků či jiných šperků z korálků sama? Nejdříve si najděte obchod s příslušnými komponenty. Velkou nabídku za příznivou cenu najdete v obchodu Nejlevnější korálky. Budete tu mít na výběr z mnoha druhů. Kromě korálků skleněných, plastových, kovových a rokajl tu najdete i „kousky“ ze vzácných materiálů (achátové, ametysové, hematitové…). A hodit se vám mohou rovněž produkty s písmenky a čísly. V e-shopu seženete také další komponenty a pomůcky pro jejich zhotovení. Dejte se i vy do výroby náramků a jiných šperků. Uvidíte, že vám to půjde od ruky.