Infrazářiče – rovnoměrné a rychlé teplo

thermologika3

Hledáte ideální řešení pro vytápění menší místnosti? Máte ve své koupelně příliš nízkou teplotu, která Vám znepříjemňuje jinak příjemnou koupel? Obzvláště na jaře a na podzim, kdy již nebo ještě není topná sezona, se s tímto problémem můžete potýkat. Topit v celém bytě je v tomto období nežádoucí, ale například v koupelně by to chtělo mít o pár stupňů více. Proto je dobré najít takový druh přímotopu, který místnost vytopí velmi rychle, rovnoměrně a přitom nebude mít příliš velkou spotřebu energie. A právě takovým topidlem jsou infrazářiče.

Máme pro Vás opravdu širokou nabídku infrazářičů pro vytápění místností různých rozměrů. Infrazářiče se vyrábějí většinou pro místnosti do 40m3. Jsou tedy ideální spíše pro menší místnosti a největší využití najdou především v koupelnách.

Jaké mají infrazářiče výhody, oproti jiným druhům přímotopů?

  • Rozvádí teplo rovnoměrně po celé místnosti
  • Dokáží místnost ohřát velmi rychle
  • Mají nízkou spotřebu energie
  • Nepřitahují prachové částice, jako jiné druhy topidel

Rovnoměrný rozvod tepla po celé místnosti je velmi žádoucí, neboť pak nedochází k situaci, kdy máte v horní části teplo, ale u země se stále drží zima. Pokud teplý vzduch stoupá vzhůru, má tendenci k sobě také přitahovat prachové částice, které po ochlazení opět padají dolů a tím se zvyšuje prašnost v celé místnosti. S infrazářičem se Vám však nic takového nestane. Díky velmi rychlé výhřevnosti nemusíte infrazářič zapínat několik desítek minut před tím, než se půjdete koupat. Na vyhřátí stačí pouze pár minut. Mají tedy opravdu vysoký výkon, ale spotřeba energie je přitom velmi nízká.

Máme pro Vás širokou nabídku infrazářičů, ale i dalších přímotopů a vzduchotechniky, jako jsou například digestoře, zvlhčovače vzduchu, atd. a to od kvalitních výrobců a za velmi příznivé ceny.