Autocentrum na Vysočině s tradicí

skoda-auto

Bezmála čtvrtstoletí působí na automobilovém trhu společnost Auto Máca s.r.o. Byla založena v roce 1992 a je považována za jednoho z nejvýznamnějších autorizovaných obchodníků s vozy Škoda a Seat. Později rozšířila obchodní činnost o prodej a servis vozů Fiat a od roku 2012 zahájila opravy vozů VW. Vedle prodeje vozů nabízí svým zákazníkům komplexní servisní služby – záruční a pozáruční servis, diagnostiku, zásobování originálních náhradních dílů a další doplňkové služby.

Komplexní služby zákazníkům

Základní filozofií firmy je absolutní spokojenost zákazníka, proto společnost nabízí vedle pneuservisu i autoservis. Po zimní sezóně zkontroluje zcela zdarma všechny důležité a podstatné prvky vozu a zároveň si klient může zakoupit nové letní pneumatiky za výhodné ceny. Před dlouhou cestou na dovolenou má tudíž zákazník jistotu, že jeho automobil je v pořádku a že se na něj může opravdu spolehnout. Firma však nenechá na holičkách ani ty, kteří se dostali do potíží. Samozřejmostí je nepřetržitá odtahová služba, která funguje po celých 24 hodin. Klient může využít zapůjčeného náhradního vozu, zatímco společnost za něj vyřizuje pojistnou událost.

Prodej nových i ojetých aut

V současné uspěchané době se bez auta neobejdeme. Pořídíme-li si zcela nový vůz, máme jistotu, že se na něj můžeme spolehnout, a zároveň předpokládáme, že vyšší pořizovací náklady se nám později vrátí v podobě nižších výdajů na opravy a servis. Auto Máca nabízí vedle prodeje zcela nových aut i ojeté vozy. Jedná se o velmi mladé referentské vozy značek Škoda, Seat, Volkswagen a Audi přímo od výrobce. Nejsou starší 18 měsíců a najeto mají méně měž 30 tis. km. U takovýchto automobilů ještě platí originální záruka od výrobce po dobu 4 let. Další nabídkou jsou ověřené ojeté vozy všech značek do stáří pěti let, u kterých firma garantuje původ a počet najetých kilometrů.

Hlavním motem společnosti Auto Máca, s.r.o. je mobilita klienta. Veškeré služby, které poskytuje svým dlouholetým zákazníkům, s tímto heslem zcela korespondují.