S automobilem od Volkswagenu i na kraj světa

Výběr automobilu je pro takřka každou ženu nadlidský úkol. Současný trh nabízí nepřeberné množství značek a modelů. Pokud tedy prahnete po spolehlivém vozidle, se kterým se bez obav můžete vydat na delší cesty, doporučujeme podívat se do nabídky automobilky Volkswagen. V následujících řádcích vám představíme konkrétně tři nejoblíbenější automobily od německého výrobce.

Volkswagen Arteon

Výrazným modelem je Volkswagen Arteon, jehož protažená silueta propůjčuje automobilu ojedinělost a nadčasovost. Přestože se na první pohled zdá, že v zadní části není dostatek místa nad hlavou, opak je pravdou. Jakmile usednete na zadní sedačky, budete překvapená, jak prostorný interiér ve skutečnosti je.

Předností modelu jsou asistenční systémy, jako je parkovací systém ParkPilot. Volitelnou možností je parkovací asistent Park Assist, který dokáže vypočítat, zda se automobil vleze do parkovací mezery či nikoliv. Odpadne vám tak trápení s podélným parkováním.

Volkswagen Tiguan

Velkolepostí a mohutností si vás podmaní Volkswagen Tiguan, přes jehož panoramatické střešní okno proniká dostatek přirozeného světla. Jestliže usednete za volant, oceníte přítomnost několika asistenčních programů, díky nimž získáte mnohem lepší přehled o dění na silnici. Samozřejmostí je i navigace, která vás zavede až na kraj světa.

Volkswagen Tiguan je automobil, jenž vás v žádném případě nenechá ve štychu. Bezpečně vás s celou rodinou doveze na dovolenou i zpět.

Volkswagen Polo

Menším vzrůstem se pyšní Volkswagen Polo. Prokličkuje hravě městem, ba dokonce podá i potřebný výkon na dlouhých cestách. Zalíbí se vám sportovní temperament, elegantní karoserie a prostorný interiér.

Jestliže sháníte vozidla značky Volkswagen, doporučujeme zhlédnout pestrou nabídku společnosti Auto Podbabská.