3 důvody pro angažování osobní stylistky

Studio_Lenka Zelenohorská

Máte strach ze svého vlastního vzhledu? Zřejmě se vám zdá tato otázka vcelku nelogická, nicméně každá z nás se občas bojí, že prostě nebude ten dnešní den vypadat tak, jak by chtěla. Ze všech stran nás doslova atakují různé reklamy na kosmetiku a mnohé přípravky, jež nám dají onen dokonalý look. Možná ano, ale nejspíše asi ne! Právě z toho důvodu se vyplatí vsadit na profesionální osobní stylistku. Jestliže ještě váháte, přečtěte si následující 3 argumenty, které vás přesvědčí. Zároveň v závěru samozřejmě nezapomeneme konkrétní osobní stylistku doporučit.

1. Precizně zkonzultujete svůj styl s odborníkem

První důvod je nasnadě. Aktuálně se bavíte o svém vzhledu se sestrou, manželem, či dokonce vlastní maminkou? Nic proti názorům nejbližších, ale vy si zasloužíte slyšet slovo profesionála. Specializovaná image konzultantka vám mimo jiné poradí, jaké barvy vám co nejvíce sedí, po kterých materiálech sáhnout a doporučí i konkrétní doplňky, jež ještě víc zvýrazní vaši osobnost. Získáte tak svůj individuální originální styl.

2. Revize šatníku s expertem

Jestliže se podívá do vaší šatní skříně módní poradkyně, nejspíše se bude šatník otřásat v základech. Ne, určitě se nemusíte bát toho, že by všechno oblečení muselo být nezbytně na odpis! Přesto je bezesporu vhodné vyslechnout si odborný komentář k jednotlivým oděvům, případně k jejich ladění.

3. Cílené společné nákupy

Jak často obnovujete váš šatník? Možná poměrně frekventovaně, nicméně bez valného úspěchu. Vydáte-li se na nákupy se stylistkou, budete mít jistotu, že nešlápnete při pořizování jednotlivých oděvů vedle. Vše si dokonale sladíte již v prodejně a odejdete z ní s tím, že máte nakoupeno to, co skutečně zaujme.

Na koho se obrátit?

Naším tipem je profesionální image stylistka Lenka Zelenohorská. Nabízí nejen zmiňované služby, ale také styling určený mužům anebo firmám. Vybrat si lze i z několika kurzů, a to třeba z oblastí líčení, oblékání a dalších.