Barevné punčocháče jsou v módě

Barevné punčochy jsou ideálním pomocníkem k tomu, aby váš outfit vypadal zajímavě a nezapomenutelně. Báječná kombinace je s černým kabátem. A pochopitelně čím výraznější barvu punčochy mají, tím méně pestrých barev používejte na zbytku vašeho oblečení. Na štíhlé nohy se hodí každá barva punčoch. Pro ženy se silnějšími nohama budou vhodnější tmavší a sytější odstíny punčoch – tmavomodré, tmavě červené, tmavě zelené apod. Při výrazných barevných punčochách nezapomeňte na doladění celkového outfitu obuví. Pokud máte delší nohy, můžete zvolit obuv kontrastní barvy, v opačném případě volte obuv ve stejné barvě jako punčochy.

rail-272351_1280

Nový trend: tón v tónu zůstává

S blížícím se jarem brzy odložíte hrubé punčochy, a budete se koukat po těch tenkých. Vzorované modely se stále nosí, ale raději vsaďte na jednobarevné. Před léty byla velká novinka kombinování tón v tónu. To znamená, že u červené sukně se nosily punčochy stejné barvy. Případně se kombinovala černá s hnědou. Nejvýrazněji barvy jsou žlutá, oranžová a malinová, nic nepokazíte zelenou, bordó a tmavě hnědou. Punčochy se hodí ke všemu – k sukním, šatům i krátkým kalhotám. Otazník trochu vyvolává kombinace silonek a otevřených sandálů, ale i v tomto případě výrobci našli řešení. Na trhu již bez problému seženete silonky s otevřenou špicí vpředu. Můžete si je tedy obléci k botám s otvorem.

Barevné punčocháče: stop nudným a unylým punčocháčům    

Pokud patříte k ženám, které jsou v módě odvážnější, určitě vám nebude dělat problém si natáhnout barevné nebo vzorované punčochy. Takové výrazné kousky opravdu kombinujte velmi opatrně, aby byl výsledek vkusný a ve vašem stylu. Pokud se vám to podaří, díky stylovému looku budete nepřehlédnutelná. Barevné punčochy se kombinují vždy tak, že se doladí k barvě na šatech, či s jednobarevnými kousky, ale nikdy ne více než tři barvy najednou. Pak z toho může vzniknout módní chaos.