Kabelky od Bati zárukou kvality

Jestli jste poznali kvalitu obuvi Baťa, jistě se vás nepřekvapí, že kvalita jeho kabelek je taktéž na velmi vysoké úrovni. Baťa je prostě světová značka a proto se nenechá zahanbit ani v oblasti, ani v oblasti doplňků.

Logo a mapa Baťa

Aby botám nebylo smutno

Pořídila jste si „u Bati“ úžasné a pohodlné lodičky, ale k dokonalosti vašeho vzhledu stále něco chybí? My víme, co. Je to stylová kabelka Baťa ve stejném, nebo kontrastním odstínu vašich nových botiček. Výhodou rozšiřování šatníku/botníku v jednom obchodě tkví právě v tom, že můžete kombinovat a ladit přesně podle vašich představ.

Kabelky pro každou příležitost

Baťa nabízí kabelky pro každou příležitost. Vyberete si, ať už potřebujete mini psaníčko na ples, velkou kabelku na rameno/do ruky do práce, crossbody kabelku, nebo prostornou plážovou tašku.

Hledáte-li kabelku, která vás bude doprovázet po dlouhé roky, rozhodně sáhněte po jedné z kožených kabelek, které vám Baťa nabízí.

Kabelka

Co se barev týče, budete také spokojené. V nabídce najdete jak elegantní černé, hnědé nebo béžové kabelky, ale i odvážnější červené či žluté odstíny. A v sekci plážových kabelek se ukrývají i veselé pestrobarevné kabelky, které rozzáří váš den.

Výběr kabelek však nemusíte omezit jen na velikost a barvu. Možná se budete divit kolik různých vzhledů a úprav povrchů Baťa u svých kabelek nabízí. Kožené kabelky v lesklém a hladkém designu, kožené kabelky matné i s originálními vzory nebo strukturami, lakované kabelky, semišové, kabelky z tvídu, s kovovými přízdobami i čisté. Dokonce nabízí i kabelky asymetrických tvarů a kabelky, které imitují zvířecí kůži.

Pánům vstup povolen

Baťa nezapomíná ani na mužské pohlaví. I pánové mají možnost se porozhlédnout po elegantní crossbody tašce či pracovní aktovce. Všechny taktéž vyvedené v kvalitní kůži.