I v Praze se dá levně ubytovat! Našli jsme za vás…

Praha je úžasné město, které dokáže sen o moderním bydlení přeměnit v realitu. Dokonce i v případě, pokud chcete v hlavním městě bydlet levně, přitom na atraktivním místě a v příjemném standardu. Nevěříte? Máme pro vás tip na krátkodobé i dlouhodobé ubytování za ceny, které se drží proklatě nízko.

casopisprozeny.cz_rezidencetopolova_cz_nahledovy

Lukrativní adresa na Praze 10

Naším tipem je multifunkční ubytovací zařízení Rezidence Topolová. Je výjimečná tím, že nabízí hned několik kategorií krátkodobého ubytování, současně pronájem bytu Praha a několik moderních bytů v současné době i prodává. Rezidence Topolová se nachází na velmi dobré adrese – Topolová 2916/14, Praha 10. Jen 15 minut chůze od Rezidence stačí k tomu, abyste se dostali na nejbližší stanici metra Skalka. Potěší i skvělá dopravní dostupnost – Rezidence leží nedaleko Jižní spojky, v okolí je dostatek parkovacích míst pro osobní auta. Výhodou je i blízkost přírody, do které se můžete schovat před ruchem velkoměsta.

casopisprozeny.cz_rezidencetopolova_cz_01

Krátkodobé ubytování

Rezidence Topolová nabízí pokoje několika kategorií. Pro ty nejméně náročné jsou připraveny 1, 2 a 3 lůžkové hostelové pokoje v 10. patře budovy. Pokoje jsou řešeny buňkovým systémem – dva pokoje mají společné sociální zařízení. Hostel Praha Rezidence Topolová nabízí pokoje za bezkonkurenční ceny. Cena startujte na 149 Kč/noc. Druhým typem jsou pokoje typu penzion, dále pokoje hotelové. Hotelové pokoje jsou vybaveny kuchyní, LED televizí a mají vlastní sociální zařízení. Rezidence Topolová nabízí také stylově zařízené apartmány. V jejich případě zaplatíte pouze 735 Kč za noc za celý apartmán.

casopisprozeny.cz_rezidencetopolova_cz_02

Výhodná koupě i pronájem

Pokud se chcete v hlavním městě usadit, zajímejte se o výhodný pronájem či možnost koupě v bytu v rámci Rezidence. Nabízí garsoniéry, byty 1+kk, 1+1 a 2+kk. Byty k prodeji prošly kompletní rekonstrukcí. Jestliže máte zájem o koupi, nesmíte se rozmýšlet moc dlouho. Byty jsou k mání za nízkou cenu a poptávka je velká. Zjistěte si co nejdříve možnosti vaší hypotéky. Pomůže tato hypoteční kalkulačka.