Betonové kuchyně spojují skvělý design s funkčností

Moderní kuchyně
Moderní kuchyně

Milujete neotřelý design a chcete mít zcela originální bydlení, které nemá nikdo jiný? Pokud ano, měli byste vsadit na neotřelé materiály, které se běžně do různých místností nepoužívají. Přesně tuto charakteristiku splňuje beton. Jedná se o materiál, jenž se tradičně využívá v exteriérech a při stavebních úpravách. Všichni jsme zvyklí na betonovou dlažbu, lité chodníky a na betonování obrubníků, základů, případně jakýchkoli jiných ploch. Interiéru sluší také, ikdyž v poněkud odlišné podobě. Především v kuchyni dokáže doslova divy.

Úplně jiná kuchyně

Když se v místě přípravy pokrmů nachází neotřelé a zajímavé prvky, hned celá práce ubíhá jinak od ruky. Moderní kuchyně s betonové prvky toto všechno splňuje. Najít je můžeme jak přímo na dvířkách, tak na pracovní desce. Beton zároveň může sloužit i jako podlahová krytina a v neposlední řadě je také součástí vestaveb. Dokáže zkrátka připravit na pohled velmi milé překvapení pro každého, kdo do takovéhoto prostoru vstoupí. Pokud vás tedy čeká renovace kuchyně, betonové prvky určitě využijte.

Designové kuchyně s použitím betonu
Designové kuchyně s použitím betonu

Libovolné kombinace

Moderní designové betonové kuchyně se vyznačují především kombinací tohoto materiálu s různými dalšími. Jestliže potřebujete ladit celou místnost spíše do teplých odstínů, pak je optimální volit jako doplnění některou z dřevin. Naopak při variantě chladnější se prosazuje zcela logicky nerez. Samotné imitace pohledového betonu se vyznačují hlavně minimální tloušťkou 2 mm a maximální pevností.

Renovace kuchyní s použitím betonu
Renovace kuchyní s použitím betonu

Fantazii se meze nekladou

Tenkou betonovou stěrku a pevné betonové pracovní desky lze realizovat v jakémkoli prostoru přímo na míru. Stoprocentně vás o tom přesvědčí společnost DIFFERENT DESIGN nabízející stylové betonové kuchyně v různých variacích. Vybírat si můžete jak barevně zajímavé modely, tak i varianty s drsnějším, případně hladším povrchem. Záleží pouze na vašich preferencích.

One thought on “Betonové kuchyně spojují skvělý design s funkčností

Comments are closed.