Permanentní prodlužování řas metodou řasa na řasu a extra objem

Přirozený výsledný efekt - prodlužován řas Brno
Přirozený výsledný efekt – prodlužován řas Brno

Prodlužování řas metodou řasa na řasu je dnes velmi oblíbené a využívají jej i celebrity. Ušetří vám ráno čas s líčením a je vhodné pro všechny ženy, které jsou rády stále upravené. Pokud nechcete trávit hodiny líčením nebo jednoduše chcete vypadat skvěle při každé příležitosti, a to když si jdete třeba zacvičit nebo zaplavat, permanentní prodlužování řas je metoda pro vás jako dělaná.

Prodlužování řas metoda řasa na řasu

Jedná se o metodu, kdy je jedna umělá řasa přilepena na jednu vaši vlastní řasu. Výsledný efekt je velmi přirozený a prodlužování řas metodou řasa na řasu je v aktuálním čase nejrevolučnější způsob prodlužování a také zahušťování přírodních řas. Dlouhodobé prodloužení řas dodá vaším očím dokonalý tvar a řasám dodá potřebný objem i délku. Vaše oči mohou vypadat velmi přirozeně, anebo dostat uhrančivý nádech s výrazným vzhledem. S prodlouženými řasami pomocí metody řasa na řasu dosáhnete 100 % efekt, který řasenkou nedosáhnete.

Prodlužování řas Brno
Prodlužování řas Brno

Používané řasy vypadají báječně každý den, jsou odolné vůči vodě, nepřízni počasí i mechanickému poškození. Používané řasy jsou vyrobeny ze syntetického velmi lehkého materiálu. Jejich aplikace probíhá za pomocí speciálně vyvinutého lepidla jednotlivě na přírodní řasu. Pokud uvažujete o této metodě prodlužování řas, svěřte se do rukou profesionálů. Charmant, kosmetika a kadeřnictví Brno centrum se specializuje na ty nejlepší materiály. Zde se používají kvalitní materiály značky Blink Lash Stylist a proto se nemusíte obávat jakýchkoliv nepříjemných reakcí a problémů, které by mohly nastat po aplikaci prodloužených řas.

Prodlužování řas metodou Extra objem 2D – 8D

Prodlužování řas metodou Extra objem 2D – 8D je v poslední době nejkrásnější technikou v prodlužování řas. Řasy, které jsou nalepené touto technikou, jsou v konečné fázi několikanásobně hustší než řasy nalepené pomocí metody řasa na řasu. Od klasické metody řasa na řasu se tato technika liší tak, že se na jednu řasu neaplikuje pouze 1 řasa, ale aplikuje se na jednu řasu 2 až 8 řas najednou. Této technice se rovněž někdy říká Ruský objem či Kalifornský objem. Pokud se rozhodnete pro tuto metodu, kosmetika Charmant Brno používá kvalitní techniku chmýření řas. Nečekejte zde žádné uměle vypadající trsy. Efekt bude naprosto přirozený a pomocí Nano řas bude výsledný vzhled hustoty řas a uhrančivosti vašeho pohledu naprosto dokonalý.

Přirozený výsledný efekt - prodlužován řas Brno
Přirozený výsledný efekt – prodlužován řas Brno
Navštivte kosmetický salón Charmant, který se nachází v centru Brna
Navštivte kosmetický salón Charmant, který se nachází v centru Brna

Charmant – kadeřnictví a kosmetika Brno

Kadeřnictví a kosmetika Brno – Charmant nabízí prodloužení řas metodou řasa na řasu od velmi zkušených kosmetiček a řasy poté vypadají na vašich očích naprosto přirozeně a neucítíte nic nepříjemného. Vaše oči nebudou umělé řasy zatěžovat a údržba je snadná. S prodlouženými řasami se nemusíte bát cvičit ani plavat. Můžete se oddat všem dosavadním aktivitám a nemusíte se vzdávat jakékoliv z nich. Přijďte si udělat krásné odpoledne a dopřejte si mimořádnou péči. Prodlužování řas v Brně v osvědčeném kosmetickém salónu můžete spojit i s kosmetickým ošetřením pleti, úpravou obočí a případně tvorbou nádherného účesu v místním kadeřnictví.