Jak zpevnit problematické partie? Zkuste si kruhový trénink na týden zdarma!

Jak zhubnout problémové partie
Jak zhubnout problémové partie

Snad všichni se snaží zhubnout do plavek, ale s koncem léta nekončí snaha o krásné a pevné tělo. Správné cvičení v kombinaci s vhodnou stravou dokáže zázraky. Čím dříve začnete, tím dříve se budete cítit lépe a jistě budete i lépe vypadat. I když se to možná nemusí zdát, podzim je ideální pro nový začátek. Pokud si nyní osvojíte základy, bude už hubnutí do plavek jenom formalita, která vám půjde jako po másle. Tak pojďte začít ještě dnes!

Intenzivní trénink za půl hodiny

Víte, co je na tom všem nejlepší? Nemusíte v posilovně trávit dvě hodiny. Stačí, když budete poctivě cvičit po dobu 30 minut a výsledky budou fantastické. Pamatujte ale na to, že pokud se snažíte správně cvičit, je nezbytné upravit i jídelníček a vsadit na co nejvíce přirozených potravin o správném složení makroživin a celkové energetické hodnotě.

Contours fitness
Contours fitness

Vedení trenérky pro správné provedení cviků

Pro začátek vám pomůže trenérka, která vám poradí vhodné provedení pro efektivní zapojení cílové svalové skupiny. Správně provedený cvik je navíc i bezpečný a nehrozí, že dojde ke zranění, které vás může vyřadit z tréninku na několik dlouhých týdnů. S trenérkou můžete probrat i případný jídelníček a strategii, jak co nejrychleji dosáhnout svých výsledků. Navíc vám dodá potřebnou motivaci a na každém tréninku se budete snažit dostat ze sebe to nejlepší. Trénovat je možné ve fitness centru v Praze, v ženském fitness v Olomouci či můžete navštívit dámské fitness v Ostravě.

Cvičení je vhodné pro každého – vyzkoušejte týden zdarma i vy!

Stačí se zaregistrovat na 7 denní členství zdarma v ženském fitness a sami posoudíte, jestli vám to vyhovuje nebo ne. Můžete chodit každý den a normální cena za tuto délku členství je okolo 590 korun. Tento způsob cvičení je vhodný pro všechny věkové kategorie a při lehkých modifikacích, které vám ukáže trenérka, se jedná i o ideální cestu, jak se dostat zpět do formy po porodu.