Jak bez zbytečného trápení dosáhnout pěkně tvarovaného, vyšpuleného zadečku?

Trend sexy postavičky donutil módní návrháře vymyslet oblečení tak, aby se ženy nemusely tolik trápit v posilovnách a při cvičení pro zpevnění, zakulacení a zdokonalení svých křivek. A tak se vedle push-up podprsenek dostalo i na push-up jeans.

Symetricky tvarované pozadí s pomocí push-up efektu v jeansech Freddy

Krásně symetrické zadečky s vyzývavým vyšpulením jsou pastvou pro oči i pro dobrý pocit samotné dámy, jež si sexy kalhoty oblékne. Ačkoli jsou Freddy jeans vymyšleny pro cílovou skupinu mladých dívek a žen od patnácti do 35 let, ani starší dámy s hezky tvarovanou postavou se nemusí za nový módní výstřelek stydět.

Kalhoty pro střízlivé i odvážné dámy

Komu úplně nevyhovuje barva klasické džínoviny, nemusí si zoufat. Freddy kalhoty jsou ušity i z materiálů, jež jeansovinu spolehlivě nahrazují. Pestré i střízlivé barvy, zajímavé vzory – návrháři mysleli jak na jednoduché, tak extravagantní modely. Podstatný na push-up jeansech italského výrobce Freddy je jejich střih. Umně všitá podsádka v oblasti zadních partií a patentovaná technologie WR.UP způsobují přizvednutí sedací části i její optické zakulacení. Podrobné informace o střizích a materiálech naleznete na webu sexyjeans.cz.

Užijte si svoji chvilku slávy díky push-up jeansům

Podmínkou pro oblékání push-up kalhot však není mladistvý věk a vzhled, do jeansů Freddy se odívají dívky s postavami vypracovanými ve fitness i dámy s baculatější postavou. Push-up jeans lichotí každé nositelce, a pokud jí to nebude vyloženě vadit, má jistotu, že za jejím zadečkem se většina mužů otočí a mnozí si i hvízdnou… Vychutnejte si svoji chvilku slávy díky push-up efektu zhotoveném u Freddy jeansů. A nemusíte se kvůli tomu potit desítky úmorných hodin ve fitku či posilovně.