Bydlení ve stylu boho se bude s velkou pravděpodobní líbit i vám


Máte pocit, že o boho stylu slyšíte čím dál víc? Pak vězte, že to není zdání, ale skutečnost. Tento zajímavý a lidmi oblíbený styl si získává srdce stále větší části populace. A někteří mají v duchu boho interiér zařízený, aniž by to věděli. Víte, co můžete najít pod pojmem boho styl?

Bohémové, barvy, přírodní materiály i zelené květiny

Boho styl je odvozen od slova bohémský. Pojí se k němu svoboda, spojení s přírodou a kreativita. Skvěle se snoubí s populárním skandinávským stylem, což zavdává spojení, jež působí v jakémkoli interiéru naprosto dokonale a příjemně.

Boho styl vyžene z domu šeď a fádnost. Pravidla a nudu nechte za dveřmi. Vítají se nápady a tipy kreativních osob, umělců i milovníků přírodních materiálů. Osobitost je díky tomuto předem zaručeně. Vy sami byste se měli podílet na tom, jak bude váš domov vypadat, kombinovat to, co se vám líb, co máte rádi. Změnu směle proveďte uvnitř i třeba na terase nebo v zimní zahradě.

Vsaďte na zajímavé barvy i vzory

Vzory drobné i velké, mandaly, etno, pruhy, pásky, tenké čáry, geometrické tvary a mnohé jiné jsou v boho stylu „to pravé ořechové“. Přírodní barvy jako hnědá, červená, žlutá, béžová, šedá a jiné se společně dokonale doplňují. Pokud jsou např. na smetanovém podkladu, ať už jde o koberec, potah, ubrus nebo cokoli jiné, budou tyto textilní doplňky působit skvěle. 

Pozvěte přírodní materiály

Nebojte se použít doplňky z kamene, kůže, bavlny a dalších přírodních materiálů. Bude vám doma skutečně příjemně a rozhodně nebude celek působit nudně. 

Zeleň i extravagantní maličkosti

V bytě a domě v boho stylu si dopřejte zelené rostliny různé velikosti. Umístit je můžete do rohů místností, na komody, pověsit od stropu. 

Cool jsou i taburetky, vázy, lampy, křesla, stolky… v netradičním pojetí. 

Mnohé najdete na bellarose.cz.