Chcete být trendy? Vsaďte na kotníčkové boty!

Kotníčkové boty všech stylů, materiálů a provedení letošní podzim rozhodně budou hrát prim. Včetně kovbojských, vojenských a motorkářských. Bát se nemusíte ani cvočků a jiných ozdob. Zkrátka se odvažte.

Kotníčkové boty na podpatku i bez, semišové a z čisté kůže, na zavazování, zip i klasické nazouvací. S cvočky i přezkami. Ve všech těchto modelech nacházející sezonu budete in. A určitě doporučujeme investovat do obutí renomovaných značek, jako jsou TamarisRieker, nebo Caprice. Jedině ty jsou totiž zárukou kvality. Rozhodně dopročuuejem projít si jejich podzimní kolekce. Buďme ale konkrétní.

Kovbojské boty

Jednu dobu jsme je téměř zapudily, aby se letošní podzim vrátily na výsluní. Můžete je mít ke kotníkům, do půli lýtek, nebo přímo jako kozačky. Všechny na noze dobře vypadají a především se dobře kombinují. Ne nadarmo si je oblékla Jesicca Simpson do už kultovního klipu These boots are just for walking. A k nim minimalistické šortky.

Nebojte se přezek, ani pásků

Jinak kovbojské boty můžete kombinovat téměř se vším. Obzvláště impozantní je kombinace kovbojských kozaček s rozevlátými maxi šaty v tzv. boho stylu. Působivé jsou i přezky, pásky, cvočky, třásně a jiné zdobení, jež z vašeho obutí udělají středobod vašeho outfitu.

Motorkářské boty

Uznáváme, že v kombinaci s koženými kalhotami, koženou bundou a helmou zřejmě budete vypadat hodně drsně. Obléknete-li k nim ale úzké džíny a košili, nebude vašemu outfitu co vytknout. Budete stylová a šik.

Vojenské boty

To samé platí na vyšší boty ve vojenském stylu, tedy pevnější kotníčkové na zavazování, ať již ke kotníkům, do půli lýtek či ke kolenům. Tyto botky rozhodne nezbortí vaši klenbu, nezaskočí jim větší louže, ani první sníh. Zkrátka ideální do nepohody. Zkrátka do vojenských podmínek i pro nevojáky.

Kozačky na podpatku

Pro to, abychom vytáhly kozačky, zdaleka nemusíme čekat na první sněhovou vánici. Kozačky (bez teplé podšívky) už klidně můžete nosit na podzim. Ten letošní bude přát modelům na podpatku všeho druhu, tedy širokému i šikmému.

Tak, už víte, jakým modelem letošní podzim zazáříte?

One thought on “Chcete být trendy? Vsaďte na kotníčkové boty!

Comments are closed.