Chcete si procvičit angličtinu? Využijte jazykové kurzy v centru Prahy

Bez cizích jazyků se v dnešní době jen těžko obejdeme a o angličtině to platí dvojnásob. A stále platí, že kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem. S každým jazykem, který se snažíme ovládnout, odkrýváme další z tajemství své osobnosti.

Úspěch našeho studia cizího jazyka závisí především na chuti a úsilí, které učení věnujeme. Nemenší roli však hraje správný výběr jazykové školy či lektora.

Jak vybrat jazykovou školu

Chceme-li do tajů jazyků pronikat spolehlivě a dobře, hledejme tam, kde mají zkušenosti. Jazyková škola s mnohaletou tradicí může zajistit kvalitní studium, takže výsledky našeho snažení budou znát již po prvních lekcích a naše jistota bude stoupat s mírou uplatnění získaných znalostí. Obracejme se tam, kde najdeme dobrá doporučení od spokojených studentů.

Jazykové kurzy v Praze

Institut jazykového vzdělávání IJV, jazykové kurzy Praha, má 15 let zkušeností s výukou a  jednu z nejširších nabídek vyučovaných jazyků. Velkou výhodou jsou jazykové kurzy v samotném centru Prahy na Václavském náměstí. Touto lokalizací je studium dvaceti různých jazyků velmi dobře dostupné nejen jednotlivcům, ale také firmám, které pro své zaměstnance chtějí to nejkvalitnější jazykové vzdělávání, jak o tom svědčí reference významných firem.

Další velkou výhodou jsou jazykové kurzy zaměřené na odbornou jazykovou oblast nebo šité na míru určité věkové kategorii. Můžeme si vybrat i určitý den či denní dobu, kdy chceme kurz absolvovat, nebo využít možnosti víkendových kurzů. Je možné volit také individuální výuku s „vlastním“ lektorem.

Angličtina jako první dorozumívací jazyk dneška

Protože se svět neustále zmenšuje, je třeba, abychom se dokázali domluvit jednotným jazykem. Takovou řečí se stala angličtina. Naše potřeby co do intenzity a oblasti užívání angličtiny se velmi různí, proto je pestrá nabídka kurzů, s jakou se představuje IJV. Od letní školy přes večerní kurzy angličtiny, pomaturitní studium až po angličtinu pro lékaře, právníky či dokonce piloty. Stačí si jen vybrat a s chutí začít.